Fiesta Catering

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3804/155022806002948200.png
Warszawa 01-683, woj. mazowieckie
Pelplińska 8B
tel.: 509777721
http://www.fiesta.com.pl
catering@fiesta.com.pl
Fiesta Catering - Warszawa

FIESTA CATERING OD PONAD 15 LAT NA RYNKU USŁUG CATERINGOWYCH!

Nasza firma to zespół wyjątkowych ludzi, zaangażowanych i otwartych na nowe wyzwania.

Od lat zdobywamy doświadczenie i oferujemy unikatowy styl usług, dzięki czemu jesteśmy w czołówce najczęściej wybieranych firm cateringowych.

Z biegiem lat firma bardzo rozwinęła zakres swoich możliwości stawiając na indywidualność każdej realizacji oraz oferując obsługę dla coraz większej ilości osób. Sprawdzeni kucharze, kelnerzy, oraz profesjonalne doradztwo poparte doświadczeniem, to najważniejsze cechy Fiesty Catering.

Dzięki wysokim umiejętnościom i doświadczeniu całego zespołu, oferujemy wysoki standard usług w sposób kompleksowy i wygodny dla Klienta.

Realizujemy zarówno małe, kameralne spotkania w gronie rodziny lub przyjaciół, jak też duże imprezy masowe, oferując catering eventowy dla ponad 2000 osób.

Z nami każda impreza będzie dobrze zorganizowana i udana, a przygotowane menu zaspokoi kubki smakowe nawet najbardziej wymagających. Realizujemy również, na życzenie klienta, zamówienia specjalne, w tym menu wegańskie, wegetariańskie, bezglutenowe i wiele innych wedle uznania i potrzeb.

Kameralne spotkania rodzinne, urodziny, komunie, chrzciny lub catering świąteczny do każdej okazji dopasujemy odpowiednią formę cateringu. Oferujemy specjalne menu z uwzględnieniem preferencji dietetycznych gości, menu dziecięcego, zróżnicowani dań i stacji kulinarnych oraz bogaty wybór deserów i tortów przygotowanych przez naszego cukiernika.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1524

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
1.32 / 5
głosów: 22
Dodaj swoją opinię i ocenę
Wasze opinie
Dodano: 16.01.2019
Chciałam ostrzec wszystkich przed podpisywaniem umowy z cateringiem fiesta. Mianowicie, byliśmy razem z narzeczonym na degustacji, jedzeni wyglądało świetnie, panie bardzo miłe i kiedy już byliśmy zdecydowani na podpisanie umowy coś nas tknęło i daliśmy ją do sprawdzenia prawnikowi. Okazało się że w przypadku kiedy musielibyśmy zrezygnować z usługi jesteśmy zobowiązaniu do pokrycia całej, wcześniej umówionej kwoty. Natomiast catering, może zrezygnować z organizacji imprezy tydzień przed weselem i nie ponosi kompletnie ŻADNYCH kosztów w ramach zadość uczynienia.
Dodano: 10.01.2019
Nie polecam , obsługa tragiczna , jedzenia też nie powala. Wesele i jego wykannie bardzo słabe
Top