Fenix - Sala Weselno - Bankietowa

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/6551/151004533626270600.png
Grzybno 83-300, woj. pomorskie
Świerkowa 2
tel.: 695 740 651 lub 58 694 30 42
http://fenix.kartuzy.pl/
biuro@fenix.kartuzy.pl
Fenix - Sala Weselno - Bankietowa - Grzybno

Fenix

Sala bankietowa Fenix znajduje się w spokojnej i malowniczej miejscowości Grzybno, nieopodal Jeziora Białego. Sam obiekt znajduje się przy trasie łączącej Kartuzy, stolicę Kaszub, z Trójmiastem. Naszym niewątpliwym atutem jest ciepła, domowa atmosfera oraz cisza i spokój dodatkowo wspierane przez tereny zielone okalające budynek.

Do dyspozycji Gości oddajemy również teren rekreacyjny z ławami i grillem.

Przytulne wnętrze klimatyzowanego lokalu, subtelna dekoracja stołów, smaczna kuchnia i profesjonalna obsługa sprawiają, że Goście odwiedzający Nasz Obiekt czują się jak w domu. Wykwalifikowany i doświadczony personel zagwarantuje powodzenie każdej, nawet najliczniejszej imprezy. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wachlarz świadczonych przez Nas usług.

Fenix oferuje usługi zarówno Klientom indywidualnym jak i biznesowym. Specjalizujemy się w kompleksowej organizacji konferencji, szkoleń, bankietów, przyjęć weselnych i okolicznościowych.

Każde przyjęcie weselne traktujemy indywidualnie, w pełni dostosowując się do potrzeb i oczekiwań Młodej Pary, tak aby w tym ważnym dniu każdy z Państwa mógł poczuć się Gościem na własnym przyjęciu weselnym.

Wszystkie informacje, oferty znajdują się na nasej stronie internetowej.

Zapraszamy!

 

Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 405

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top