Fastrental.pl wypożyczalnia samochodów Lublin Radom Zamość Chełm Rzeszów

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/9216/154886414078021200.png
Lublin 20-207, woj. lubelskie
Turystyczna 9
tel.: 514 283 338
http://fastrental.pl
biuro@fastrental.pl
Fastrental.pl wypożyczalnia samochodów Lublin Radom Zamość Chełm Rzeszów - Lublin

Fastrental.pl wypożyczalnia samochodów Lublin to profesjonalny wynajem aut osobowych w mieście Lublin, Radom, Zamość, Chełm czy Rzeszów oraz Warszawa. W ofercie naszej wypożyczalni znalazły się pojazdy różnych producentów.

Dostępne są dla Państwa w konkurencyjnych cenach na konkurencyjnych warunkach. Wszystkie auta dostępne w Fastrental są regularnie sprawdzane pod kątem technicznym i  posiadają pełen zakres ubezpieczeń. Dlatego macie Państwo pewność wynajmu samochodu, który nie zawiedzie Was nawet na dalekiej trasie i który pozwoli cieszyć się komfortem, przyjemnością oraz bezpieczeństwem w czasie jazdy. W zakres naszych usług wchodzą również: wynajem aut z OC sprawcy, podstawianie pojazdów w wybrane przez Was miejsce, wypożyczanie akcesoriów dodatkowych oraz przewóz osób.

Nasza flota to auta nowe, starannie serwisowane, zawsze nienagannie czyste, zatankowane do pełna i przygotowane do jazdy. Najmujemy tylko te samochody, co, do których mamy pewność, że będą bezpieczne i wygodne. Wszystkie nasze samochody posiadają pełne ubezpieczenie OC, AC NNW oraz Asisstance. Zajmujemy się wypożyczaniem aut z różnych segmentów, jak samochodów miejskich, kompaktowych oraz limuzyn i samochodów Premium.

Jakie auta posiadamy w naszej ofercie - zerknijcie na www.fastrental.pl

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 115

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię
Wasze opinie
Dodano: 2019-04-02
Szybki i sprawny wynajem. Polecam
Top