Event360

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3794/149166318239334000.jpg
Paniówki 44-177, woj. śląskie
Zwycięstwa 99
tel.: 32 790 53 60 ,
http://www.event360.com.pl
marcin.kubicki@event360.com.pl
Event360 - Paniówki

Event360

Jednym z większych filarów naszej firmy jest DEKORACJA ŚWIATŁEM (tzw. oświetlenie architektoniczne). Jest to jedna z nowości na rynku, tworząca niesamowity, oryginalny i nowoczesny wystrój każdego wydarzenia. Oryginalność to tutaj kluczowe słowo – każde zlecenie wykonujemy indywidualnie według wymagań klienta oraz miejsca w którym ma być wykonany pokaz, począwszy od ustalenia wymagań zlecenia, przez reżyserię i programowanie pokazu, po realizację oświetlenia w trakcie wydarzenia z możliwością zmiany wizualizacji w czasie rzeczywistym.

Wykonujemy oświetlenie zarówno architektury zewnętrznej jak i wewnętrznej. Dekorujemy wszelkiego rodzaju miejsca, w których ma się odbyć impreza (restauracje/puby/kluby/hale) oraz lokale firmowe. W naszych realizacjach wykorzystujemy inteligentne urządzenia najlepszych marek na rynku takich jak: Martin, Elation, ProLights i wielu innych. Posiadamy w ofercie również urządzenia o zabezpieczeniach IP65, odporne na warunki atmosferyczne, które stosujemy do zewnętrznego oświetlenia architektonicznego.

Jesteśmy zespołem realizatorów światła, dzięki czemu nie tworzymy w danym miejscu mrugającej dyskoteki lecz klimatyczny wystrój i dekoracje imprezy. Wszystko ustalane jest indywidualnie a wybrane przez Państwa pakiety mogą zawierać m.in. takie elementy jak:

Oświetlenie architektoniczne wewnętrznych i zewnętrznych elementów miejsc
Efektowne oświetlenie parkietu – inteligentne urządzenia RGBW, Lasery
Efekt chmur na parkiecie – wytwornica ciężkiego dymu
Efekt mgły – wytwornica mgły

Projektory GOBO – możliwość wyświetlenia własnego logo, imion pary młodej itp.

Zapraszamy do zobaczenia naszego filmu promocyjnego.

www.youtube.com/watch?v=0Fz2J-hEa-g

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1055

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top