Dworek Osiecki

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5956/131521844654828300.jpg
Koszalin 76-003, woj. zachodniopomorskie
Parkowa 42, Osieki
tel.: 94 318 58 29
http://www.dworekosiecki.pl
biuro@dworekosiecki.pl
Dworek Osiecki - Koszalin

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do niezwykłego miejsca – Dworku Osieckiego.Jest to stara, szlachecka posiadłość z początku XX wieku, ukryta pośród rozległego, angielskiego parku o bardzo bogatym drzewostanie. Zarówno Dworek, jak i park wokół Dworku zostały wpisane do rejestru zabytków – pałac dn. 14.05.1965 r. (nr rej. 480), park dn. 26.06.1978 (nr rej. 1050).

Dworek Osiecki jest obiektem hotelowym położonym 13 km na północ od Koszalina, w odległości 3 km od morza. Nasza oferta obejmuje:

- usługi hotelarskie wraz z restauracją i barem;
- organizację uroczystości rodzinnych (wesela, chrzciny, komunie, stypy);
- organizację imprez firmowych (spotkania integracyjne, konferencje, szkolenia);
- organizację spotkań biznesowych

Ślub oraz wesele to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej pary. Pragnąc, aby ten dzień był dla Państwa szczególny wychodzimy naprzeciw Państwa potrzebom oraz oczekiwaniom. Bogate doświadczenie w organizacji wesel, pomaga nam w przygotowywaniu dla Państwa wyjątkowej uroczystości, cechującej się niepowtarzalnością, cudowną atmosferą i pięknem oprawy.

Przygotujemy dla Państwa nie tylko wspaniałe przyjęcie weselne – zrobimy także wiązankę dla Panny Młodej, udekorujemy kościół na Państwa ślub, zrobimy dekorację na samoch d (w dekoracjach używamy wyłącznie żywych kwiatów), doradzimy w wyborze sukni ślubnej oraz pomożemy we wszelkich kwestiach związanych z tym wyjątkowym dniem.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 513

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top