Dwór w Jabłoniowym Sadzie

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5229/150539261926169000.png
Słaboszów 32-218, woj. małopolskie
Grzymałów 10
tel.: 609 612 044 lub 785 179 919
http://www.dwor-grzymalow.pl
grzymalow@wp.pl
Dwór w Jabłoniowym Sadzie - Słaboszów

Oprócz komercyjnego wynajmu na wesela i różne przyjęcia okolicznościowe, w naszym Dworze odbywają się też imprezy kulturalne (koncerty, spotkania, plenery malarskie, itp.) Odbywają się tu również spotkania uczestników Międzynarodowych Plenerów Malarskich organizowanych przez miechowską Galerię Sztuki "U Jaksy".

Właścicielami obiektu są artyści muzycy.

Nasza oferta:

- Kompleksowa organizacja ślubów, przyjęć weselnych, bankietów, przyjęć okolicznościowych, szkoleń oraz spotkań, w stylowych, oryginalnych i przyjaznych wnętrzach dużego dworu, otoczonego ogrodem bogatym w roślinność.

- Wypoczynek w ustronnym miejscu Wyżyny Miechowskiej - spacery oraz przejażdżki rowerowe po pięknej, dziewiczej okolicy, przejażdżki bryczką, wycieczki do ciekawych miejsc w okolicy. Zakwaterowanie w pokojach gościnnych w dworze z pełnym wyżywieniem.

- Zwiedzanie pól bitwy pod Racławicami (odległość 5 km) - organizacja wycieczek i oprowadzanie po polach bitewnych w Racławicach-Janowiczkach. Na dłuższe pobyty możliwość zakwaterowania w pokojach gościnnych z pełnym wyżywieniem.

- Wypoczynek z kulturą - stawianie pierwszych kroków na polu sztuki oraz rozwijanie talentów artystycznych przez gości pod okiem muzyków, plastyków i aktora, połączone z wypoczynkiem.

- Imprezy kulturalne

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2846

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top