Dom Gościnny Zalewskich

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4433/131521270079767500.jpg
Parzniew 05-804, woj. mazowieckie
Główna1
tel.: 509 469 555, 22 535 30 55
http://www.cyrk-zalewski.com.pl/dg.html
cyrk-zalewski@cyrk-zalewski.com.pl
Dom Gościnny Zalewskich - Parzniew

Dom Gościnny Zalewskich to elegancki i luksusowy obiekt, usytuowany przy trasie Pruszków -Brwinów, 2 km od Pruszkowa, 20 km od Centrum Warszawy. W nowym budynku w nigdzie indziej niespotykanej atmosferze jaką tworzy prawdziwy duch artysty cyrkowego znajdują się sale restauracyjne, balowe, konferencyjne i pokoje gościnne wyposażone zgodnie z najwyższymi współczesnymi standardami.
Dom Gościnny Zalewskich posiada uroczy dziedziniec, rozległy teren zielony i eleganckie patio, na którym można odpocząć w ciszy i spokoju upajając się pięknem otaczającej przyrody. Malownicze i rozległe tereny o charakterze parkowo - rekreacyjnym sprzyjają skupieniu podczas konferencji i dodają uroku każdemu przyjęciu okolicznościowemu. Wykwalifikowany i doświadczony personel gwarantuje Państwu powodzenie każdej imprezy.

Oferujemy Państwu organizację przyjęcia weselnego, komunijnego, chrzcin, uroczystych kolacji i bankietów. W sezonie wiosenno – letnim organizujemy imprezy plenerowe. Dom Gościnny Zalewskich położony jest na terenie campusu Cyrku Zalewski co jest niesamowitą atrakcją dla wszystkich odwiedzających nas gości. Czyż nie wracacie Państwo czasem myślami do czasów lat dziecięcych, kiedy to szliście prowadzeni za rękę przez rodziców, pełni nadziei, z iskrami w oczach obejrzeć przedstawienie cyrkowe...

Organizując u nas imprezę będziecie mieli Państwo okazję przypomnieć sobie to niesamowite uczucie i raz jeszcze poznać niesamowity kunszt sztuki cyrkowej! Specjalnie dla Państwa podczas imprezy weselnej, w prezencie od Cyrku Zalewski, występują artyści cyrkowi!

Zorganizujcie u nas wesele lub inną imprezę.

 

ZAPRASZAMY!

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 280

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top