Dom Bankietowy Villa Roma

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/6352/131521967318764100.png
Smyków 26-212, woj. świętokrzyskie
Miedzierza 77
tel.: 41 373 91 15 lub 607 891 460
http://www.willaroma.pl
info@willaroma.pl
Dom Bankietowy Villa Roma - Smyków

Serdecznie witamy Państwa w Domu Bankietowo Weselnym Villa Roma.

Salę Bankietowo Weselną "Villa Roma" zaprojektowaliśmy tak, aby połączyć miłą atmosferę, odrobinę luksusu z wyśmienitą kuchnią i wysoką jakością świadczonych usług.

Mają Państwo do dyspozycji dużą stylową salę balową w pełni wyposażoną, oryginalne kompletne „Ćmielowskie” nakrycia stołowe,. Dodatkowo oferujemy Państwu zakwaterowanie w pięknych pokojach z łazienkami.

Nasze usługi staramy się dopasować do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Wasze wesele będzie niepowtarzalne. Profesjonalna obsługa, klimatyzowana sala, dobra akustyka, specjalne oświetlenie sali sprawia, iż atmosfera wnętrza jest nadzwyczaj intymna i wyjątkowa.

Oferujemy Państwu:

- możliwość zorganizowania przyjęcia weselnego do 170 osób
- miejsca parkingowe
- nocleg
- eleganckie nakrycia stołowe

Zapraszamy Państwa do organizacji bankietów oraz firmowych imprez okolicznościowych. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje i oferujemy swoją pomoc w zorganizowaniu każdej imprezy Przepiękna sala, klimatyzowana, odpowiednio oświetlona z bardzo dobrą akustyką jest dogodnym miejscem do przemówień, wyróżnień. Gwarantujemy Państwu profesjonalną obsługę oraz pomoc w każdej nurtującej Państwa kwestii.

Organizujemy imprezy okolicznościowe takie jak:

- przyjęcia weselne
- chrzciny
- komunie
- osiemnastki
- bale sylwestrowe
- konferencje
- inne imprezy o podobnym charakterze

Jeżeli szukacie Państwo miejsca na zorganizowanie przyjęcia weselnego z dala od centrum miasta -zapraszamy do oazy ciszy i spokoju :)

Nasza sala bankietowa to duże przestronne wnętrze mieszczące do 170 osób z miejscem do tańczenia, zachowana w pastelowej tonacji kolorystycznej z elementami stylu klasycznego, kształt sali pozwala na dowolne ustawienie stołów.

Zapraszamy :)

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 493

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.38 / 5
głosów: 8
Dodaj swoją opinię
Top