Dj Romano

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3869/153736698035616900.jpg
Sandomierz 27-600, woj. świętokrzyskie
Koseły
tel.: 504 732 428
http://www.djromano.pl
djromano@wp.pl
Dj Romano - Sandomierz

Nazywam się Roman Kaczmarczyk, jako DJ pracuję już ponad 15 lat.

Zajmuję się profesjonalną oprawą muzyczną i prowadzeniem imprez okolicznościowych (w formie prezentera muzycznego) takich jak wesela, poprawiny, studniówki, urodziny, imieniny, dyskoteki, osiemnastki, andrzejki, dancingi, bale karnawałowe, prywatki, bankiety, bale sylwestrowe, zabawy taneczne, imprezy plenerowe i firmowe.

Posiadam profesjonalny sprzęt grajacy, oświetleniowy, potężny repertuar muzyczny, bogate doświadczenie jako DJ, właśnie to pozwala mi dopasować muzykę dla każdego pokolenia, bo to nieodzowny element udanej i dobrej zabawy.

Dysponuje także sprzętem do karaoke więc każdy może sobie pośpiewac ulubione i wybrane piosenki, zaprezentować film multimedialny, zdięcia z młodzieńczych bądż terażniejszych lat.

 

Obsługa Muzyczna Imprez Obejmuje:

- wesele
- bal sylwestrowy
- studniówkę
- półmetek
- bal karnawałowy
- imprezę firmową
- bankiet
- dancing
- urodziny
- jubileusz
- osiemnastkę
- dyskotekę
- imprezy karaoke
- i wiele innych...

W ofercie nagłośnienie każdej imprezy, nowoczesne oświetlenie, bogaty repertuar muzyczny dostosowany do imprezy, żywiołowe prowadzenie,konferansjerka - własny transport.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 824

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
2.00 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię
Wasze opinie
Dodano: 2018-10-02
Dj nie polecam, goście opisali go jako prowadzącego zabawę na odwal, mało sympatycznego. Obraża gości nawołując do zabawy hasłami związanymi z dawaniem 500+. Nie spełnia próśb gości, jeśli oni proszą o jakąś konkretną muzykę, odpowiada im na to, że on ma swój repertuar. Do tego zachował się bardzo chamsko przy zabawie z workiem z przebraniami, gdy gości delikatnie rzucali sobie worek to DJ wręcz krzyczał na nich, żeby workiem nie rzucać. Zawartość worka to w 90% nakrycia głowy, mało zabawne. Zabawa w chusteczkę: DJ zaczął zabawę ale nie poczekał aż ktoś przyniesie jakieś chusteczki, w dodatku zabawa trwała bardzo krótko, to także uwagi gości. Wielu gości z którymi rozmawiałem po weselu ocenili DJ bardzo źle, jako niesympatycznego, zarozumiałego i mało angażującego ludzi w zabawę.
Top