DJ JACK

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3615/149166317842433400.jpg
Poznań 61-806, woj. wielkopolskie
św. Marcina
tel.: 730 447 992
http://strona aktualizowana- w budowie
djjack71@wp.pl
DJ JACK - Poznań

Poszukują Państwo DJ, który porwie gości do tańca? Proponuję swoje usługi, w których zajmę się kompleksową obsługą uroczystości weselnych i innych imprez okolicznościowych. Organizuję muzyczną oprawę imprez typu:– wesela– szkolne – dyskoteki – przyjęcia rodzinne– dzień działkowca– oraz inne imprezy okolicznościowe
Spełnię Państwa muzyczne marzenia.
Oferuje szeroki wybór muzyki począwszy od utworów z lat 60, 70 i 80 po przez gorące rytmy latynoskie, aż do największych hitów współczesnych . Przygotuje zabawy dla gości, (światła, dym).

Posiadam bogaty repertuar utworów zarówno starszych jak i nowości z list przebojów. Zagram utwory takie, jakie tylko sobie zażyczycie. 

Posiadam wysokiej jakości nagłośnienie oraz nowoczesną oprawę świetlną - m.in lasery i efekty led , par, wytwornicę dymu...

Każda impreza jest omawiana indywidualnie z klientami.

Atrakcyjne ceny - tanio - jestem członkiem dj promotion - gram z oryginalnych płytJ eśli masz wątpliwości, pytania zadzwoń lub napisz na wszystkie pytania odpowiem.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1423

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Wasze opinie
Dodano: 14.06.2019
Z czystym sumieniem polecam Dj Jack oprawa muzyczna była profesjonalna nie musieliśmy się o nic martwić .Impreza była udana dzięki świetnej muzyce i całej oprawie.Jeszcze do tego świetne zdj na pamiątke razem z genialnym filmem z całej imprezy .
Top