Dekoracje Światłem

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4165/151730748926476100.png
Warszawa 02-132, woj. mazowieckie
Sulejówek
tel.: 500 313 758
http://www.dekoracjeswiatlem.pl
info@dekoracjeswiatlem.pl
Dekoracje Światłem - Warszawa

Dekoracje Światłem

Jesteśmy zespołem realizatorów światła, którzy z przeciętnej sali bankietowej stworzy dla Was magiczne i niecodzienne miejsce, podkreślimy wyjątkowość chwili a Wasza impreza zostanie zapamiętana na długo przez Waszych gości.

Jeżeli zależy Państwu na stworzeniu niepowtarzalnej atmosfery, oraz zaskoczeniu gości ciekawym wystrojem. Zachęcamy do wykorzystania efektu światła.

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem oświetleniowym, który w nieszablonowy sposób, można wykorzystać w dowolnej dla Państwa aranżacji.

Dzięki nowoczesnym technikom oświetleniowym, bogatej ofercie efektów specjalnych sprawimy, iż to wydarzenie pozostanie niezapomniane.

Dobór sprzętu dostosowujemy do ilości gości, oraz możliwości technicznych lokalu, jak i szczegółowych wytycznych Państwa projektu.

Dekoracje światłem przyjęć weselnych
 
Dekoracje światłem to coś nowego na dzisiejszym rynku oprawy wesel i coś co zadaje troszkę pytań nowoczesnego wesela na niewielkę skalę. Zespoły muzyczne i dj'e posiadają światło mobilne, my wyciągamy ręce, by dać więcej - za niewielką cenę.

Każda aranżacja wymaga przemyśleń i logistyki. Oparta jest na technice scenicznej. Wykorzystaniu zaplecza technicznego i ściśle wyselekcjonowana względem technicznych możliwości danego pomieszczenia.
 
Do oprawy światłem wykorzystujemy ruchome głowice, scanery, oświetlacze LED RGBW, listwy i fluttery LED RGBW, maszyny fog pro, maszyny do baniek, maszyny do konfetti, kratownice aluminiowe, a nawet technikę laserową.

Oto zasada pełnego profesjonalizmu dzięki któremu całość tworzy krajobraz przestrzeni jak z bajki. Dołączając to tego technikę laserową mamy pełne zapleczy by sprostać Państwa wymaganiom. Rozróżniamy podstawowy wariant oprawy światłem, jako architektoniczno-dekoracyjny pomieszczeń.

Celem dobrej aranżacji w pełnym pakiecie firmy, posiadamy maszyny do ciężkiego dymu unoszące tzw. mgłę max. do 30 cm nad ziemię. Dołączając do tego kontrolowany efekt wizualny - tła i koloru. Ośmielamy się, używać słowa - taniec w chmurach.

Naprawdę Warto - Naprawdę Tanio
Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 897

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top