Daniel Piluch

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3055/150884496527356800.png
Brwinów 05-840, woj. mazowieckie
Helenowska
tel.: 502 828 772
http://DanielPiluch.pl
danielpiluch@gmail.com
Daniel Piluch - Brwinów

Moja wieloletnia praca fotografa sprawiła, że dostrzegam szczegóły niewidoczne dla innych, takie, które mogą Wam umknąć podczas ważnych wydarzeń, takich, jak ślub czy chrzciny. Jestem tam po to, aby zatrzymać Wasze najpiękniejsze chwile, najcudowniejsze wspomnienia i gwarantuję, że nawet po wielu latach będziecie je oglądać i odnajdywać w pamięci z uśmiechem na ustach.

Czym jest dla mnie fotografia? To pasja, która daje mi energię do życia, pomaga realizować Wasze marzenia, pozwala łapać ulotne chwile, które chcecie zatrzymać. To magia, dzięki której moje zdjęcia przez wiele następnych lat będą wywoływać wzruszenie i radość na Waszych twarzach. Od lat pracuję na profesjonalnym, sprawdzonym przeze mnie sprzęcie. Zawsze mam przy sobie sprzęt zapasowy, więc nie ma możliwości, aby coś poszło nie tak! ?

Realizuję też sesje narzeczeńskie, plenerowe, rodzinne, chrzciny – jestem wszędzie tam, skąd chcecie mieć piękne, odpowiednio wykadrowane i profesjonalne zdjęcia. W tych najważniejszych dla Was momentach staram się być niewidzialny, aby nie wzbudzać w Was dodatkowego stresu, dzięki czemu wykonywane przeze mnie fotografie są naturalne i przepełnione emocjami.

Lata pracy nauczyły mnie efektywnego działania pod presją czasu, szukania ciekawych miejsc, kreatywnych motywów i inspiracji, dzięki czemu moje zdjęcia z całą pewnością będą dla Was miłym zaskoczeniem.

Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 636

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top