Dan-Mar

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2983/149166316649776400.png
Grodzisk Mazowiecki 05-825, woj. mazowieckie
Grodzisk Mazowiecki
tel.: 503 426 020 lub 504 302 395
http://www.kamerzystaifotografnawesele.pl/
biuro@kamerzystaifotografnawesele.pl
Dan-Mar - Grodzisk Mazowiecki

Pragnienie posiadania pamiątki po tym szczególnym wydarzeniu jakim jest ślub i wesele, towarzyszyło ludziom od zawsze. Wieki temu były to relacje kronikarzy, opisy poetów i pisarzy, obrazy i wreszcie pierwsze fotografie i próby z taśmą filmową, potrafiąca dostosować się do sytuacji oraz wymogów Państwa młodych.

Korzystając z naszych usług otrzymasz wysokiej jakości reportaż zrealizowany w technologii cyfrowej. Pozwala ona na zastosowanie ciekawego montażu , a w razie potrzeby wielu atrakcyjnych efektów specjalnych, co sprawi, że film będzie nie tylko unikalną pamiątką ale i fascynującą przygodą.
Bogate doświadczenie i profesjonalny sprzęt pomaga nam sprostać wielu wyzwaniom aby jak najlepiej urzeczywistnić Twoją wizję całości.

Zdjęcia i film są wykonywane w pełnym zakresie począwszy od przygotowań, poprzez błogosławieństwo, mszę ślubną i zabawę weselną, aż do oczepin i podziękowania rodzicom.

Film o charakterze reportażu może być poprzedzony teledyskiem lub fotostory w formie prezentacji złożonej ze zdjęć rodzinnych dostarczonych przez narzeczonych.

Zakończenie filmu to skrótowe powtórzenie całości złożone z wybranych epizodów w formie "starego kina" lub wybór scen prezentowanych chronologicznie w rytm muzyki.

Wideofilmowanie i fotografia to ważny element każdego wesela. Jeżeli szukacie Państwo kamerzysty , fotografa na ślub , wesele , komunie, chrzest , z województwa mazowieckiego to doskonale trafiliście. Grodzisk Mazowiecki , Żyrardów , Warszawa , Błonie , Sochaczew , Milanówek , Jaktorow , Henryszew, Międzyborów , to naczęściej obsługiowane miasta, dotrzeć jedank jesteśmy praktycznie wszędzie.

 

Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1848

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
2.00 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Wasze opinie
Dodano: 26.08.2019
Byłam na weselu w zeszłym roku i właśnie ta firma "uwieczniała" jeśli tak to można nazwać reportaż ślubny Pary Młodej Kamerzysta porostu zero profesjonalizmu, totalne dno Gdy obejrzeliśmy film z imprezy, nie myliłam się Widziałam wiele lepszych reportaży Osobiście nie polecam Nie dajcie się zwieść bajere właścicieli Nie pozdrawiam
Top