Cudowny Dzień

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/9067/152119262860820000.jpg
Inowrocław 88-100, woj. kujawsko-pomorskie
Staropoznańska 69
tel.: 668 996 441
http://www.cudownydzien.net.pl
cudowny.dzien@wp.pl
Cudowny Dzień - Inowrocław

Film i Fotografia

Cudowny Dzień to grupa Ludzi zajmujących się filmem i fotografią, specjalizująca się w fotografii reportażowej oraz produkcji filmowej. Swój sukces zawdzięczamy przede wszystkim ogromnej pracy wykonywanej przy każdym zleceniu. Podążanie za nowościami, dotrzymywanie ustaleń oraz doświadczenie, stawia nas w czołówce na lokalnym rynku. Profesjonalne i indywidualne podejście do każdego Klienta jest podstawą i dlatego wybór: fotograf ślubny oraz kamerzysta na wesele w naszej firmie Cudowny Dzień, jest idealnym rozwiązaniem.

Oferujemy usługi z zakresu produkcji filmowej i fotografii. Działamy od 2000 roku. Do każdej wykonywanej przez nas pracy podchodzimy z pasją i pełnym zaangażowaniem, tworząc obrazki odzwierciedlające atmosferę pełną miłości, radości i emocji. Naszą ofertę opieramy na innowacyjnym podejściu do tematyki weselnej. Fotografia ślubna uzupełniona jest sesją plenerową, realizowaną innego dnia w dogodnym dla Państwa terminie. Krótki, sprecyzowany film z wesela w połączeniu z kilkoma klipami muzycznymi, odbiega od nudnych, kilkugodzinnych reportaży z uroczystości. Pracujemy w Województwach Kujawsko-Pomorskim,Wielkopolskim,Pomorskim oraz Mazowieckim.

Realizujemy

Filmowanie u Fryzjera i Kosmetyczki Ujecia Dronem z lotu ptaka Wielokamerowe Podziękowania dla Rodziców Rejestracja audio rejestratorem

Działamy na profesjonalnym sprzęcie marki Canon. Niesamowitą plastykę obrazu na filmie uzyskujemy dzięki sprzętowi DSLR i jakości FullHD.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 735

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
0 / 5
głosów: 0
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top