Cudowne Wspomnienia

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2778/150886025041025100.png
Jarocin 63-200, woj. wielkopolskie
Jarocin
tel.: 501 371 533
http://cudownewspomnienia.pl
k.skory@gmail.com
Cudowne Wspomnienia - Jarocin

Zdjęcia i film – co obejmuje reportaż?

Reportaż najczęściej obejmuje wszystkie elementy ślubu. Zazwyczaj rozpoczynamy pracę 2 godziny przed ceremonią a kończymy około 1 w nocy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji do 12 godzin od rozpoczęcia zlecenia. Czas rozpoczęcia jak również pozostałe składowe reportażu uzgadniamy indywidualnie z klientem.
Sesja plenerowa – w dzień ślubu czy już po?

Zdecydowanie polecamy wykonanie sesji plenerowej kilka dni po ślubie. Właściwa sesja (nie licząc dojazdu w ustalone miejsce) trwa ok 3 godz.. Szkoda byłoby pozostawiać gości tak długo bez Waszego towarzystwa. W trakcie wesela proponujemy za to wykonanie mini sesji, uwzględniając w niej Waszych bliskich i przyjaciół. Zobaczcie naszą galerię i przekonaj się, że warto poświęcić dodatkowy dzień na zdjęcia i film.
Jak możemy zarezerwować termin naszego ślubu?

Podstawą rezerwacji terminu jest podpisanie umowy oraz wpłata zadatku.
Mieszkamy daleko/po za granicami kraju. W jaki sposób możemy zarezerwować usługę?

Mailowo ustalamy warunki zlecenia. Podpisaną umowę wysyłamy na wskazany adres, Państwo po podpisaniu ją odsyłają. W momencie otrzymania przez nas podpisanej umowy oraz wpłaty zadatku termin jest zarezerwowany.
Czy oprócz obrobionych zdjęć dostaniemy również nieobrobione pliki, lub materiał przed montażem?

Nie. Nie udostępniamy nieprzygotowanych, „surowych” materiałów.
Jak wygląda kwestia płatności?

Po podpisaniu umowy wpłacany jest zadatek. Reszta płatności następuje przy przekazaniu materiałów zgodnych z zawartą umową.
Jaki jest obszar Waszego działania?

Pracujemy na terenie całego kraju, lecz z racji zamieszkania jest to głównie Wielkopolska oraz Dolny Śląsk. Najczęściej miasta – Jarocin, Krotoszyn, Poznań, Wrocław, Kalisz, Ostrów Wlkp.
Czy możemy sami wybrać zdjęcia lub ujęcia do filmu?

Zawsze słuchamy Waszych sugestii i uwzględniamy je podczas tworzenia reportażu. Lecz przy wyborze zdjęć czy ujęć filmowych polecamy zdać się na nasze doświadczenie.
Z jakiego rodzaju sprzętu korzystacie?

W fotografii korzystamy z profesjonalnych lustrzanek oraz jasnych stałoogniskowych obiektywów. Natomiast przy filmie wykorzystujemy lustrzanki i bezlusterkowce w połączeniu z jasnymi obiektywami stałoogniskowymi. Do tego szereg specjalistycznego sprzętu do rejestracji dźwięku, stabilizacji toru jazdy kamery oraz filmowania z powietrza.
Jaki jest czas przygotowania filmu oraz zdjęć?

Jest to okres do sześciu miesięcy od zakończenia zlecenia. Niemniej zawsze staramy się przygotować gotowy materiał dużo wcześniej (w około dwa miesiące). Czas ten potrzebny jest nam na staranną postprodukcję.

Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 916

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.25 / 5
głosów: 8
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top