Cud Wesele

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3797/149995012241110800.png
Zgorzelec 59-900, woj. dolnośląskie
Bolesława Chrobrego
tel.: 531 166 002
http://cudwesele.pl/
kontakt@cudwesele.pl
Cud Wesele - Zgorzelec

Firma CudWesele.pl zajmuje sie realizacją filmów z różnych imprez okolicznościowych. Specjalizujemy się w weselach, jednak w naszych realizacjach istnieją juz filmy ze studniówek, chrztów, jubileuszy, prymicji i wielu, wielu innych wydarzeń. Na rynku istniejemy już 7 lat. Rozumiemy rynek filmów okolicznościowych i ciągle sie rozwijamy.

Dzięki inwestycjom w coraz nowocześniejszy sprzęt i wiedzę teoretyczną wynoszoną z różnego rodzaju kursów i warsztatów, organizowanych głównie we Wrocławiu, możemy stworzyć dla Państwa nowoczesny film. Współpracujemy z profesjonalnym studiem fotograficznym i gwarantujemy, że z połączenia tych dwóch usług wychodzi jeden spójny produkt.

Pracujemy ze sobą już od wielu lat więc podczas każdej uroczystości rozumiemy się bez słów. Z połączenia naszych usług powstaje unikatowy produkt- Fotokast, który można sobie dodatkowo zamówić. Fotokast to prezentacja filmowa gdzie w rytm muzyki przeplatają się ze sobą zdjęcia i filmy. Prezentację taką można oglądać w Internecie, na telewizorze, komputerze, tablecie lub telefonie komórkowym.

Działamy głównie na terenie województwa Dolnośląskiego i Lubuskiego.

Zapraszamy do zapoznania sie ze szczegółową ofertą i do korzystania z naszych usług.

Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1219

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top