Chwytaj Emocje

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3609/149166317820919300.jpg
Bytom 41-935, woj. śląskie
Prywatna 27
tel.: 575 384 103
http://www.chwytajemocje.pl
chwytajemocje@gmail.com
Chwytaj Emocje - Bytom

Jesteśmy grupą fotografów pracujących dotychczas indywidualnie. Każdy z nas ma kilkuletnie doświadczenie w branży fotograficznej. Łączy nas wspólna pasja – fotografowanie, a różni – swoisty, oryginalny dla każdego sposób postrzegania świata, a w związku z tym – odmienne style ujmowania i zatrzymywania emocji, jakie towarzyszą najważniejszym w życiu chwilom.

Tak różni w swych artystycznych wizjach i indywidualnych zainteresowaniach, postanowiliśmy połączyć siły, aby móc zaoferować swym Klientom różnorodność stylów fotografowania, a także pełną paletę usług fotograficznych. Między innymi wykonujemy: fotografia ślubna, zdjęcia weselne, sesje z małymi dziećmi oraz rodzinne, wszelkie imprezy firmowe, studenckie i szkolne, zdjęcia plenerowe, fotografię artystyczną, fotografię reklamową, zdjęcie do portfolio, zdjęcia do stron internetowych.

Przyjęta przez nas forma współpracy przekłada się na wysoką jakość usług, ponieważ umożliwia wymianę doświadczeń między fotografami, ale i mobilizuje do podnoszenia kwalifikacji oraz stałego dążenia do własnego rozwoju poprzez uczestnictwo w szkoleniach, treningach czy warsztatach.

Działamy głównie na Śląsku, zwłaszcza w takich miastach, jak: Bytom, Tarnowskie Góry, Zabrze, Gliwice, Chorzów, Katowice, Częstochowa, Bielsko - Biała, ale chętnie podejmujemy się realizacji zleceń na terenie całego kraju, a nawet poza jego granicami.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1971

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top