Chwiletemu.pl

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/9022/151540819003945000.png
Puławy 24-100, woj. lubelskie
Leśna 12
tel.: 780 157 570
http://www.chwiletemu.pl/
kontakt@chwiletemu.pl
Chwiletemu.pl - Puławy

Chwiletemu.pl

Fotograf ślubny. Przez wielu postrzegany jako rzemieślnik, który ma zrobić trochę zdjęć. Obowiązkowy, ale mało istotny element, o którym trzeba pamiętać, organizując własny ślub. Zdobywamy termin w wymarzonym kościele, starannie wybieramy salę, w której do białego rana płonąć będzie parkiet. Dbamy też o gustowne menu, uprzednio upewniając się wśród przyjaciół, czy jest smacznie. Tygodniami zastanawiamy się nad suknią, zaproszeniami, detalami na stołach i nad wszystkimi tymi drobnymi rzeczami, które muszą być na tip-top. No i muzyka! Ma być zagrana dobrze, bez przerw za długich, ma nas i naszych gości wyciągać zza stołów. A teraz zadajmy sobie pytanie, o ilu z tych spraw będziemy pamiętać po latach? O niewielu.

Moim zadaniem jest sprawić, żeby choć drobna część tych wszystkich ważnych detali Waszego dnia, tego podsumowania miesięcy przygotowań, została zapamiętana na fotografiach. Żebyście po latach, przeglądając album lub wyświetlając zdjęcia na czymkolwiek, co będzie wówczas dostępne, mogli sobie przypomnieć jak robiliście dekorację stołów, jak wybieraliście suknię, jak „sprzeczaliście się” między sobą o wzór zaproszeń… Jakie kwiaty mieliście przy ołtarzu, jak wyglądali Wasi najbliżsi, czy w końcu jak przysięgaliście sobie wierność podczas przysięgi i jak radośnie wyglądały Wasze twarze, kiedy już jako żona i mąż, opuszczaliście kościół. To fotografie ślubne dopełnią Wasze wspomnienia.

Zapraszam do obejrzenia kilku reportaży poniżej. Opowiadają ten jeden dzień w życiu „moich” par. Chętnie spędzę z Wami Wasz dzień. Fotografując. To nie rzemiosło, to Wasze wspomnienia.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 374

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
0 / 5
głosów: 0
Dodaj swoją opinię
Top