Centrum Rekreacji "U Stolëma"

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4952/151376424053992200.png
Ostrzyce 83-314, woj. pomorskie
Droga Kaszubska 8a
tel.: 58 684 18 77
http://www.ustolema.pl/
recepcja@ustolema.pl
Centrum Rekreacji

Nasze centrum położone jest w Ostrzycach, w samym sercu Kaszub, bezpośrednio nad malowniczym jeziorem Ostrzycstkim. W naszym centrum odpoczniecie Państwo od wielkomiejskiego zgiełku łącząc błogi wypoczynek, Spa & Wellness i kaszubską restaurację w jednym. Posiadamy własne kąpielisko z plażą i wypożyczalnię sprzętu wodnego.

Dla urozmaicenia pobytu czeka szereg dodatkowych atrakcji: park linowy, rejsy statkiem, mini-golf, kajakarstwo, wędkarstwo, nordic-walking i wiele innych. U nas zorganizujecie Państwo wesele, wszelkie uroczystości rodzinne, szkolenie, imprezę integracyjną czy kaszubską biesiadę w plenerze. Oferujemy również atrakcje charakterystyczne dla Kaszub czyli przejażdżki wozami drabiniastymi, kuligi i występy kapel kaszubskich. Nasze motto to „Kaszubka Nowoczesność’, a naszym atutem jest kameralność obiektu, co pozwala na bliski kontakt z gośćmi.

 Zajmujemy sie kompleksową organizacją, wesel, komunii, przyjęć okolicznościowych i biznesowych od 80 do 120 osób. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji ważnych uroczystości oraz bogatą tradycję kulinarną.

Dodatkowo proponujemy:

* dzika z dodatkami
* udźca wieprzowego z dodatkami
* indyka pieczonego z dodatkami

Posiadamy 100 miejsc noclegowych w pokojach i domkach całorocznych. Koszt noclegu dla gości weselnych wynosi 45 zł./os, koszt śniadania dla gości w zależności od formy wynosi 10-15 zł/os.

Zapraszamy serdecznie!

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 4302

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top