Centrum Konferencyjno Wypoczynkowe Sułkowski

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5350/131521648472560000.jpg
Boszkowo 64-140, woj. wielkopolskie
Dworcowa 15
tel.: 65 537 11 00
http://www.sulkowski.net.pl
sulkowski@sulkowski.net.pl
Centrum Konferencyjno Wypoczynkowe Sułkowski - Boszkowo

Centrum znajduje się w jednym z najatrakcyjniejszych regionów turystycznych Wielkopolski, na terenach objętych strefą Przemęckiego Parku Krajobrazowego, w miejscowości Boszkowo, która od lat cieszy się zasłużoną sławą znanego kurortu wypoczynkowego.
CKW SUŁKOWSKI jest całorocznym obiektem hotelowym z największym w tym regionie zespołem sal szkoleniowych, gotowy przyjąć blisko 150 gości. Posiadamy również rozbudowany kompleks gastronomiczny z lobby barem, restauracjami oraz tarasami widokowymi, z których podziwiać można przepiękną panoramę jeziora Dominickiego.

Przyjęcie weselne


Kameralna ceremonia zaślubin w pobliskiej kaplicy leśnej lub mieszczącym się w sąsiedniej wsi siedemnastowiecznym kościele, a może ślub dawany przez urzędnika na piaszczystej plaży naszego centrum? Taka uroczystość z pewnością pozostanie w pamięci Państwa oraz Państwa Gości przez długi czas.

Proponujemy Państwu zorganizowanie eleganckiego przyjęcia weselnego lub bankietu w jednej z naszych restauracyjnych sal. Menu przyjęć i bankietów dopasowujemy do Państwa oczekiwań. Gościom weselnym i bankietowym zapewniamy nocleg w wygodnych pokojach jedno, dwu i trzyosobowych. Jezioro, piaszczysta plaża, drewniany pomost, lasy oraz okoliczne zabytki stanowią wspaniały plener do sesji fotograficznej. Dodatkowo proponujemy pomoc w zorganizowaniu oprawy muzycznej, fotografa, florysty oraz transport Gości naszymi nowoczesnymi minivanami.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.sulkowski.net.pl

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 229

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top