Bottlabel | etykiety na butelki

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3052/149166316737224600.jpg
Wrocław 51-630, woj. dolnośląskie
Góralska 46
tel.: 609 058 555
http://www.bottlabel.com
kontakt@bottlabel.com
Bottlabel | etykiety na butelki - Wrocław

Bottlabel.com to jedyna w Polsce platforma, która umożliwia zaprojektowanie oraz zamówienie samoprzylepnych etykiet na butelki. Naszym klientom oferujemy najwyższą jakoś spersonalizowanych etykiet, które można przykleić na trunki alkoholowe, związane z tematyką weselną – wódka weselna, wieczór kawalerski, wieczór panieński. Dodatkowo oferujemy możliwość stworzenia projektu niepowtarzalnej i unikatowej etykiety na indywidualne życzenie.                                                 

Oferujemy etykiety na butelki w kilku kategoriach: wino, piwo, wódka weselna i inne imprezy okolicznościowe. W każdej kategorii zawartych jest wiele wzorów, które można edytować, dodając wymyślony tekst, własne zdjęcie, czy też dostosować kolorystykę do swoich upodobań. Następnie gotowe do przyklejenia etykiety wystarczy umieścić na swojej butelce. Poszerzając ofertę o kolejne kategorie, a także rozbudowując bazę dostępnych wzorów etykiet wpływamy bezpośrednio na zadowolenie klientów z naszego produktu.

Zaskocz swoich gości nietypową wódką weselną - Stwórz unikalną etykietę na wódkę weselną! Wystarczy, że dodasz własny tekst oraz zdjęcie z Twoją Drugą Połówką i efekt oraz zaskoczenie gości gwarantowane! 
 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 3310

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Wasze opinie
Dodano: 26.08.2017
Etykiety są super na wesele! Szybki kontakt, realizacja a etykiety bardzo łatwe w naklejaniu. Mieliśmy ponad 200 butelek do oklejenia i poszło super szybko. Polecam każdemu bo obsługa sklepu bardzo pomocna, a finalny efekt wyśmienity!
Top