Błękitna Zatoka

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4763/153554511505618000.jpg
Głębinów 48-381, woj. opolskie
Głębinów
tel.: 77 435 62 75 lub 570 705 700
http://www.blekitnazatoka.com
info@blekitnazatoka.com
Błękitna Zatoka - Głębinów

W naszej restauracji organizujemy imprezy okolicznościowe (wesela, komunie, studniówki, dyskoteki, bankiety i szkolenia). Zapewniamy obsługę do 120 osób, odpowiednie dokoracje na sali i stołach, oprawę muzyczną oraz bogate menu. Istnieje możliwość rezerwacji sali razem z miejscami noclegowymi dla gości, w domkach na terenie ośrodka.

W naszym ośrodku wypoczynkowym oferujemy ponad 100 miejsc noclegowych w domkach. Do dyspozycji gości jest także piaszczysta plaża.

Na terenie ośrodka znajduje się: pole do mini-golfa, boisko do siatkówki oraz plac zabaw dla dzieci.

Dla naszych gości organizujemy rejsy wycieczkowe kutrem po jeziorze Nyskim. Istnieje również możliwość wynajęcia sprzętu pływającego (rowerki wodne, kajaki, łódki).
W ośrodku znajduje się restauracja z barem, czynna w sezonie całą dobę oraz taras pod parasolkami z widokiem na plażę i jezioro. Do dyspozycji gości jest grill i wydzielone miejsce na ognisko.

sprzęt wodny bar w restauracji Cudne Manowce taras restauracji Cudne Manowce

Przyjeżdżając do naszego ośrodka mają państwo szansę wypocząć w ciszy i spokoju w pobliżu dużej ilości zieleni. Wybierając się na wczasy do Błękitnej Zatoki mogą państwo zabrać również swojego psa lub kota.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 193

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top