Białe Kadry - Monika Klich & Patryk Morzonek

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3556/150668538315132700.png
Kraków 30-550, woj. małopolskie
Krakowska
tel.: 000000000
http://www.bialekadry.pl
bialekadry@gmail.com
Białe Kadry - Monika Klich & Patryk Morzonek - Kraków

Jesteśmy dwójką fotografów działających głównie na terenie województwa małopolskiego oraz śląskiego, posiadających duże doświadczenie w realizacji reportaży ślubnych, które pozwala sprostać nawet największym Państwa wymaganiom.

Zachowujemy na naszych zdjęciach piękne dla Państwa chwile dokładnie tak, jak je Państwo zapamiętają; nigdy nie inscenizujemy scen, jesteśmy wiernymi obserwatorami, a będąc (dosłownie) w dwóch miejscach na raz, żaden ważny moment nie umknie naszej uwadze.

Pracujemy na najlepszym sprzęcie fotograficznym dostępnym na rynku, co jest gwarancją jakości materiału, który Państwu oddajemy.

Dzięki tej stronie zapozacie się z Państwo z naszymi reportażami ślubnymi i okolicznościowymi oraz fotografią rodzinną i narzeczeńską. Jednak realizujemy się także podczas sesji portretowych i aktowych a nasze umiejetności i wiedza pozwalają nam tworzyć zdjęcia przy pomocy fotografii cyfrowej oraz analogowej (średnio i wielkoformatowej).

Aby zobaczyć nasze zdjęcia oraz cennik fotografii ślubnej a także skontaktować się z nami - zapraszamy na www.BialeKadry.pl oraz www.facebook.com/BialeKadry

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 857

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.25 / 5
głosów: 4
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top