Best Western Hotel Felix***

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5413/150487047428554500.png
Warszawa 01-428, woj. mazowieckie
Omulewska 24
tel.: 22 210 70 00
http://www.bwfelix.pl
a.poplawska@starthotel.pl
Best Western Hotel Felix*** - Warszawa

Trzygwiazdkowy Best Western Hotel Felix zlokalizowany jest zaledwie kilka kilometrów od Centrum stolicy, na warszawskiej Pradze. To hotel, który jest nowoczesny, elegancki i komfortowy - a przy tym zaskakuje atrakcyjną ceną. Centrum konferencyjne, a zarazem doskonałe miejsce na odpoczynek.

Best Western Hotel Felix należy do międzynarodowej sieci hoteli Best Western. kierującej swoją ofertę przede wszystkim do klientów biznesowych. Hotel dysponuje wygodnymi, przestronnymi pokojami, nowoczesnym zapleczem konferencyjnym oraz świetną gastronomią, co czyni z niego idealne miejsce na organizację, szkoleń, konferencji czy bankietów. Walory hotelu docenią także goście przyjeżdżający do Warszawy w celach turystycznych, którzy odnajdą tutaj komfortowe warunki do odpoczynku.

Hotelowa restauracja Nova została zaprojektowana w nowoczesnym stylu, z zachowaniem przyjemnej atmosfery i ciekawej gry światłem i kolorem – dzięki temu goście odwiedzający restauracje mogą spędzić czas w kameralnej atmosferze.

Polecamy dania z różnorodnych kuchni, kontynentalnej, jak i tradycyjnej. Wiadomo, że najlepszym dodatkiem do potraw są wina – których szeroki asortyment znajdziecie Państwo w restauracji NOVA, a odpowiedniego wyboru pomoże dokonać profesjonalny personel.
Restauracja organizuje imprezy integracyjne dla firm, wesela, imprezy okolicznościowe oraz catering zewnętrzny.

Drodzy Narzeczeni! Wasze wesele w naszej Restauracji to udany start małżeński. W tym wyjątkowym dniu zaślubin będzie nam miło Państwu towarzyszyć.

Przygotowaliśmy dla Państwa:

Na powitanie: Chleb i sól oraz Lampkę szampana,
Na dobry początek: Specjalnie na tę okazję skomponowane menu.
Szef Kuchni poleca Państwu do wyboru klasyczny smak, bądź też staropolską biesiadę w wariantach cenowych: 160, 190 lub 200 zł od osoby. Istnieje możliwość skomponowania własnego menu – cena do uzgodnienia. Do wartości przyjęcia restauracja dolicza 15% opłaty serwisowej.
Do dobrego początku nawiązanie: Z przyjemnością udekorujemy Restaurację zgodnie z Państwa oczekiwaniami, nawiązując do wybranego menu. Proponujemy dekorację w stylu klasycznej elegancji bądź też biesiadnej karczmy. Zapewniamy subtelną dekorację kwiatową na stoły.
Rozwinięcie: W dniu wesela będzie czekał na Państwa Apartament dla Nowożeńców, szampan i owoce. Następnego dnia powitamy Państwa śniadaniem.
Dobrego początku kontynuowanie: Z myślą o Pierwszej Rocznicy Ślubu będzie nam miło gościć Państwa w naszej Restauracji ponownie - zapraszamy na uroczystą kolację.

Państwa uwadze polecamy:

- Bufet alkoholowy – specjalna oferta cenowa,
- Dekorację restauracji w wybranym stylu – wariant do uzgodnienia,
- Zapewniamy specjalną ofertę cenową na pokoje dla gości weselnych,
- Poradę w doborze oprawy muzycznej, florystycznej, fotograficznej oraz wynajmu pojazdów ślubnych.

Serdecznie zapraszamy.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 338

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top