Beskidek

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/6574/149622143865189900.png
Gilowice 34-322, woj. śląskie
Siedlakówka 72a
tel.: 784 317 575 lub 517 727 737
http://www.beskidek-gilowice.pl
beskidek@beskidek-gilowice.pl
Beskidek - Gilowice

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez okolicznościowych oraz cateringu. Od lat będąc w branży, zbudowaliśmy sprawnie współdziałający zespół, posiadamy dużą i wygodną salę bankietową, mniejszą salę do imprez kameralnych, karczmę oraz 20 pokoi gościnnych z apartamentem dla nowożeńców w głównym budynku oraz 24 miejsca noclegowe w dwóch domkach na terenie ośrodka. Nasz catering obsługiwał niezliczoną ilość imprez nie tylko o zasięgu krajowym również o randze międzynarodowej.

Mamy świadomość, że o naszym sukcesie w dużej mierze decydują umiejętności naszych pracowników, dlatego dokładamy starań, aby ciągle podnosili swoje kompetencje.
Świadectwem naszej sprawności są Goście, którzy często wracają do nas, aby zorganizować kolejne niezapomniane spotkanie. Klienci chwaląc smak dań, zwracają również uwagę na wzorową obsługę.

Jesteśmy po to, aby wspierać Państwa pomysły naszą wiedzą i doświadczeniem, uwzględniając indywidualne potrzeby i sugestie. Współpracujemy z artystami cukiernictwa, fotografii czy stylizacji wnętrz, zapewniając kompleksową obsługę przed, w trakcie i po tych ważnych wydarzeniach w życiu naszych Klientów

Oferujemy Państwu pełną ofertę w zakresie organizacji wesel oraz imprez okolicznościowych:
- spotkania rodzinne,
- imieniny, urodziny,
- rocznice, zaręczyny,
- wieczory panieńskie, kawalerskie,
- przyjęcia z okazji chrztu,
- przyjęcia komunijne,
- studniówki.

Do Państwa dyspozycji posiadamy dwie eleganckie i klimatyzowane sale. Obie znajdują się na tym samym poziomie i mogą pomieścić do 210 osób oraz karczmę regionalną mogącą pomieścić 100 osób.

Chętnie zorganizujemy przyjęcie w wyznaczonym przez Państwa miejscu.
Nasi szefowie kuchni, obsługi, dekoratorzy i floryści sprawią, że ten dzień będzie naprawdę wyjątkowy.

Catering Ośrodka Rekreacyjno-Wypoczynkowego „Beskidek” to wieloletnie doświadczenie w organizacji eventów, imprez okolicznościowych, które pozwoliło nam zdobyć niezbędną wiedzę w organizacji nawet najbardziej wymagających realizacji. Nasza marka zawsze jest synonimem najwyższej jakości i elegancji. Organizowane przez nas imprezy na długo pozostają w pamięci gości

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 336

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.50 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię
Top