Bartosz Jankowski

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3332/150669638593560000.png
Poznań 60-681, woj. wielkopolskie
os.B.Chrobrego 1/30
tel.: 501 737 181
http://www.bartoszjankowski.pl
bajot@poczta.onet.pl
Bartosz Jankowski - Poznań

Fotografia jest moją pasją i sposobem na odkrywanie otaczającej mnie rzeczywistości. Każda chwila z aparatem w ręku jest dla mnie wyjątkowa i niepowtarzalna. Fotografia to dla mnie sposób na przekazywanie uczuć, na ich utrwalanie. Jest ukazaniem mojego sposobu postrzegania rzeczywistości. Fotografia pozwala nam zatrzymać czas.

Sprawia, że ulotne chwile pozostają z nami na zawsze. Fotografia od zawsze była obecna w moim życiu. Szczęśliwie swoją pasję zmieniłem w sposób na życie. Realizując swoje marzenia, w 2008 r. ukończyłem studia magisterskie na kierunku Zaocznego Studium Fotografii na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu.

Fotografia od zawsze była obecna w moim życiu. Szczęśliwie swoją pasję zmieniłem w sposób na życie. Realizując swoje marzenia, w 2008 r. ukończyłem studia magisterskie na kierunku Zaocznego Studium Fotografii na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. W międzyczasie pracowałem w laboratorium fotograficznym oraz współpracowałem z Agencją Prasową i Fotograficzną TAMTAM. W latach 2005-2012 byłem fotoreporterem Ogólnopolskiej Gazety Rzeczpospolita i Agencji Fotograficznej Fotorzepa.

Współpracowałem również z jedną z największych agencji na świecie Reutersem. W ciągu ostatnich lat byłem autorem kilku wystaw oraz zdobyłem nagrody w konkursach fotograficznych. W październiku 2012 r., otworzyłem Agencję Fotograficzną Bartosz Jankowski. Obecnie współpracuję z wieloma tytułami prasowymi, zarówno z dziennikami, tygodnikami, jak również z miesięcznikami.

Poza fotografią reporterską i sportową, organizuję sesje okolicznościowe, ślubne, noworodkowe oraz obsługuję wiele imprez i wydarzeń firmowych. Każde zlecenie traktuję indywidualnie, bo każdy z nas jest inny, ma inne preferencje i inne poczucie piękna

Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1435

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top