BandM - zespół muzyczny na wesele

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3418/149166317397855900.jpg
Łomża 18-400, woj. podlaskie
Kraska
tel.: 505 990 095
http://www.bandm.lomza.pl
kontakt@bandm.lomza.pl
BandM - zespół muzyczny na wesele - Łomża

Skład zespołu

Marta – wokal

Magister filologii angielskiej Uniwersytetu Warszawskiego. Od najmłodszych lat związana z muzyką.  Brała udział w wielu projektach muzycznych i konkursach wokalnych m.in. Świątecznym Koncercie Charytatywnym przy Teatrze Palladium w Warszawie, Ogólnopolskim Konkursie Hanki Bielickiej, gdzie zajęła II miejsce. W kwartecie wokalnym Mezzoforte wyśpiewała  I miejsce w Regionalnym Konkursie Piosenki w Grajewie.

 

Mateusz – akordeon, instr. klawiszowe, wokal

Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej w klasie akordeonu, Student muzyki na UWM, członek grupy akordeonowej „Świat Akordeonu”, dorywczo klawiszowiec w łomżyńskim zespole Bluszuuu. Akompaniował na akordeonie w wielu konkursach wokalnych m.in. konkursie Radiowej Trójki „Pamiętajmy o Osieckiej” czy też Ogólnopolskim Konkursie Hanki Bielickiej.

 

Błażej – gitara, tamburyn, wokal

Manager zespołu – kontaktując się z zespołem na pewno traficie w jego ręce. Na imprezach tanecznych pełni rolę konferansjera/wodzireja oraz gitarzysty. Doświadczenie sceniczne zdobywał w zespole muzyki chrześcijańskiej, gdzie próbował swoich sił na instrumentach perkusyjnych.  Na ślubach i weselach akompaniuje na gitarze akustycznej.

ZAPRASZAMY!!!

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1268

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top