Balonolandia

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4101/149166319310802300.jpg
Katowice 40-860, woj. śląskie
Lisa 3
tel.: 511 305 570
http://balonolandia.pl
info@balonolandia.pl
Balonolandia - Katowice

Jednym z przeuroczych dodatków w trakcie ślubu są balony z helem, szybujące do nieba. Gorąco polecamy skorzystanie z tej nowej, oryginalnej atrakcji, która urozmaici każdą imprezę weselną. Dostarczamy balony i rozdajemy gościom i parze młodej w wyznaczonym miejscu. Możemy również napełniać balony na miejscu u klienta w trakcie imprezy. Balon napełniony jest czystym helem!

Balony mogą być rozdawane gościom na wstążkach, aby wspólnie wypuścić je do nieba, albo możemy je dostarczyć w „pudle - niespodziance”. Pudło po otwarciu przez parę młodą uwalnia sto balonów, które wylatują do nieba. Na sali weselnej nie powinno także zabraknąć dekoracji balonowych oraz ogromnego, metrowego balonu, podwieszonego pod sufitem, wypełnionego setką balonów, piórek i konfetti, który wystrzeli w kulminacyjnym momencie. Balony z helem na wesele dostępne są w kilku rodzajach i kolorach, dla tego w celu uzgodnienia szczegółów prosimy o kontakt telefoniczny. Cena usługi zależy od ilości balonów. Cena balonów z dodatkami typu karteczki z życzeniami lub nadruki na balonach do ustalenia.

Świadczymy również usługę Poczty Balonowej, czyli dostarczamy prezenty w otoczeniu baloników z helem.
Bukiet balonów jest modną alternatywą dla klasycznego bukietu kwiatów. Pięknie upięty i przewiązany kokardą z bilecikiem na pewno zachwyci solenizanta.
Dostarczamy Balonikowe bukiety na różne okazje (pod wskazany adres o umówionej godzinie).
Dostawa na terenie Katowic i okolicy w cenie przy zamówieniach powyżej 10 sztuk.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1614

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top