Bacówka Radawa SPA

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4307/149622936320357600.jpg
Radawa 37-523, woj. podkarpackie
Cicha 30A
tel.: 530 530 511, 531 531 091
http://bacowkaradawa.pl
marketing@bacowkaradawa.pl
Bacówka Radawa SPA - Radawa

Obiekt powstał z pasji do Radawy. Do klimatu, który towarzyszy tej miejscowości, do zapachu który unosi się w powietrzu, do niezwykłej ciszy w zakątku lasu. Do tego czym jest Radawa.

Abyście mogli cieszyć się chwilą wypoczynku w tej cudownej części Polski przygotowaliśmy specjalnie dla Was Bacówkę Radawa & SPA. Dzięki szeroko rozbudowanej ofercie każdy z Was poczuje się u nas znakomicie. Zarówno osoby, które cenią sobie spokój i ciszę jak również Ci aktywni sportowo i rekreacyjnie. Bacówka Radawa & SPA posiada bezpłatny dostęp do internetu.

Obiekt dysponuje apartamentami i pokojami hotelowymi (pokoje standardowe z tarasem, pokoje rodzinne, apartament dwupoziomowy) a także, dziewięcioma domami Modern Folk w stylu góralskim, wyposażonymi w centralne ogrzewanie oraz kominki, aby każdy z naszych gości mógł poczuć się jak w domu. Idąc za potrzebami klientów wyposażyliśmy obiekt komfortowo w klimacie góralskim w połączeniu z nutką aranżacji nowoczesnej. Każdy domek posiada niezależny taras wraz z paleniskiem lub grillem.

Domki zostały zróżnicowane pod względem wielkości dzięki czemu możecie przyjechać do nas na romantyczny weekend jak i na rodzinne wakacje.

Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 925

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
2.67 / 5
głosów: 3
Dodaj swoją opinię
Top