Atelier Rosa - Salon sukien ślubnych

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4231/149925192921251200.png
Zielona Góra 65-128, woj. lubuskie
Złota 39
tel.: 690 988 002
http://rosasuknie.pl
reklama@rosasuknie.pl
Atelier Rosa - Salon sukien ślubnych - Zielona Góra

Na rynku jest wiele producentów i salonów oferujących masową sprzedaż sukien. Atelier ROSA to miejsce kameralne, gdzie skupiamy się głównie na osobistym, personalnym podejściu do każdej Klientki, dlatego poczucie zadowolenia naszych klientów jest dla nas celem nadrzędnym. Zawsze to jest nasz główny cel działania. Oprócz stałych modeli sukien ślubnych, znajdujących się w ofercie, nasza pracownia szyje także suknie na miarę. Wszystko w atrakcyjnych cenach.

Atelier ROSA powstał z myślą o indywidualnym spotkaniu z Klientką, podczas którego bez pośpiechu i presji możemy porozmawiać o oczekiwaniach, potrzebach i efekcie końcowym. Zapewniamy realizację wszystkich oczekiwań naszych klientek.

Zapewniamy profesjonalną obsługę w miłej atmosferze. Więcej o działalności naszego Atelier na naszej stronie internetowej, gdzie serdecznie zapraszamy.

Odpowiedmy na wszystkie zapytania. Naszym celem jest zawsze dbałość o najwyższą jakość ousług.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1345

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.13 / 5
głosów: 16
Dodaj swoją opinię
Wasze opinie
Dodano: 2018-09-10
Zdecydowanie POLECAM! :D Salon świetny, sukienki piękne... moją używałam kilkukrotnie (wesele, poprawiny, 3 sesje) i jeszcze przekazałam ją znajomej i wyglądała niemal tak jak na początku gdy ją odebrałam z salonu. :) Krawcowa jest zawsze w pobliżu.. Jeśli kupuje się suknie z odpowiednim wyprzedzeniem można poprosić o dodatkowe zmiany lub poprawki. :) Super! Polecam każdej przyszłej Pannie Młodej!
Dodano: 2018-09-06
Najlepszy Salon sukien ślubnych pod słońcem!! ??
Dodano: 2018-09-01
P. Sylwia to bardzo sympatyczna osoba do tego profesjonalna i znająca się na rzeczy. Zdecydowanie polecam- salon kameralny i przytulny, a do tego ogromny wybór sukienek :)
Dodano: 2018-06-25
Zdecydowanie NIE POLECAM! Obsługa przy zakupie bardzo dobra. Niemniej jednak: sukienka przyszła z popsutym zamkiem, następnie podczas przymiarki u krawcowej już została podarta koło pachy. To było jednak nic przy fakcie ze już w kościele w dniu ślubu zamek się rozpinał. A przy składaniu życzeń sukienka pękła pod pachą a później juz tylko szło to dalej . Sukienka szyta podobno na miarę, dodatkowo przygotowana na wesele a wiec powinna być przygotowana na podnoszenie ręki np przy tańcu. Sukienka oczywiście podarła się również pod druga pachą. Było to bardzo stresujące dla mnie jako panny młodej w tak wyjątkowym dniu. Powiadomiłam o tym prawie natychmiast Atelier które nawet nie raczyło odpisać „przykro nam” czy zwykłego „przepraszam”. Tak wiec pozwalam sobie wysnuć opinie ze ta miła otoczka przy zakupie kończy się z chwila odebrania sukni. Sprawy napewno nie zostawię. A komentarz zostawiam ku przestrodze.
Dodano: 2018-06-25
Tak to jest gdy dba się o salon i klientów w 100% ! Pełna satysfakcja. Warto zaufać właścicielce dla której dobór sukni to prawdziwa pasja ;)
Dodano: 2018-05-27
Niesamowita atmosfera! Czułam się w tym miejscu naprawdę ważna i wybrałam swoją suknię marzeń :)) Polecam każdej pannie młodej wizytę w tym nieszablonowym miejscu.
Dodano: 2018-04-02
cudowne miejsce i magiczna atmosfera. Był to pierwszy i jedyny salon, który odwiedziłam. Ogromny wybór sukien i przemiła Pani Sylwia. Polecam każdemu!
Dodano: 2018-02-06
Kameralny salon z mila obsluga i ogromnym wyborem pieknych sukien. Polecam.
Top