Artiso

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/9024/151399169906258500.jpg
Lublin 20-029, woj. lubelskie
Lublin
tel.: 530 333 336
http://artiso.pl
kontakt@artiso.pl
Artiso - Lublin

Piękne zdjęcia, świetna atmosfera, wysoka kultura osobista, praca z użyciem sprzętu do profesjonalnych zastosowań oraz oferta idealnie skrojona do Waszych potrzeb - to główne założenia naszej usługi.

Nazywamy się Justyna i Paweł. Oboje jesteśmy fotografami i zawsze pracujemy razem :) Dzięki temu fotografujemy tę samą chwilę z dwóch różnych miejsc, różnymi obiektywami. W rezultacie otrzymujecie dwukrotnie więcej zdjęć z tej samej wyjątkowej chwili, uwiecznionej w odmienny sposób.

Tak jak już wspomnieliśmy, korzystamy wyłącznie z profesjonalnych pełnoklatkowych aparatów fotograficznych, jasnych obiektywów oraz różnego rodzaju osprzętu fotograficznego. Podczas fotografowania dajemy z siebie 200%, bo chcemy aby każda para otrzymała wyjątkowe i niepowtarzalne zdjęcia. Obrabiamy wszystkie zdjęcia, które oddajemy, a jest ich min. 800 (zwykle nawet więcej).Do obróbki zdjęć wykorzystujemy profesjonalne kalibratory kolorystyczne oraz monitor do zastosowań fotograficznych (kalibrowany sprzętowo z obsługą przestrzeni Adobe RGB). Dzięki temu macie gwarancję, że kolory na waszych zdjęciach będą takie jak być powinny.

Wykonywane zdjęcia zabezpieczamy przed ich niekontrolowaną utratą na każdym możliwym etapie - od momentu ich powstawania, po obróbkę i archiwizację. Wykorzystujemy podwójne karty pamięci oraz zaawansowane macierze dyskowe. Z nami masz pewność, że żadne Wasze zdjęcia nie przepadną z powodu awarii któregokolwiek elektronicznego urządzenia czy osprzętu. Ponadto wykonane zdjęcia przechowujemy min. 5 lat od ślubu, więc bez problemów możecie zwrócić się do nas z prośbą o przesłanie kopii Waszych zdjęć, np. w przypadku gdyby Wasz komputer kiedyś zawiódł.

W ramach naszej pełnej oferty otrzymujecie:

 • fotografowanie przygotowań Pani Młodej i Pana Młodego (od samego rana)
 • fotografowanie błogosławieństwa
 • fotografowanie ślubu kościelnego/cywilnego
 • fotografowanie przyjęcia weselnego (do godz. 2:00 w nocy)
 • sesję plenerową innego dnia (do 12h pracy fotografów)
 • min. 800 zdjęć poddanych profesjonalnej obróbce i przekazanych na na Pendrive oraz Płycie DVD
 • 100 wydrukowanych i pięknie zapakowanych zdjęć w formacie 10x15cm
 • internetową galerię zdjęć dla Gości z przyjęcia weselnego w ciągu 5 dni od ślubu
 • prezentację multimedialną z 50 zdjęć
 • zdjęcia oddajemy w ciągu miesiąca od wykonania Sesji Plenerowej - zazwyczaj w ciągu 2 tyg.
 • zapewniamy możliwość swobodnego dostosowywania opcji „Złotego Pakietu” w zależności od potrzeb i możliwości finansowych.

Fotoalbum jest opcjonalny i jest dodatkowo płatny, a jego podstawowa cena to 300 zł. Cena zależy od ilości stron, rodzaju papieru i okładki.

Jeśli chcecie, możemy fotografować także aparatem natychmiastowym typu Polaroid - ponosicie wtedy koszty zakupu samych wkładów. Jest to ciekawa opcja, np. do stworzenia Księgi Gości.

Pracujemy głównie w Lublinie i okolicach, ale nie zamykamy się wyłącznie na te lokalizacje. Jesteśmy otwarci na Wasze propozycje, nigdy niczego nie narzucamy i liczymy się z Waszym zdaniem. Lubimy wyzwania, lubimy fotografować w nowych miejscach i uzyskiwać niepowtarzalne efekty. :)

Wszelkie szczegóły o ofercie oraz pełną galerię zdjęć znajdziecie na naszej stronie internetowej - artiso.pl

Zapraszamy do kontaktu i wspólnego spotkania się w celu rozwiania wątpliwości i ustalenia szczegółów :)

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 659

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
0 / 5
głosów: 0
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top