Art Hotel****

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5145/150598351517243800.png
Wrocław 50-110, woj. dolnośląskie
Kiełbaśnicza 20
tel.: 71 787 71 00, 661 120 300
http://arthotel.pl/
info@arthotel.pl
Art Hotel**** - Wrocław

Zróżnicowane pod względem wielkości i charakteru klimatyzowane sale bankietowe z zachowanymi zabytkowymi elementami architektury oraz unikalnym wystrojem pozostawiają niezapomniane wrażenia. Posiadają dostojny i elegancki wystrój, który sprzyja również organizacji bankietów, różnorodnych przyjęć okolicznościowych oraz integracyjnych spotkań firmowych. Z kolei ciepła i przytulna atmosfera sprzyjają odbywającym się tu często uroczystościom rodzinnym, do których należą wesela, komunie, czy też imieniny.

To właśnie w Art Hotelu duch tradycji we wnętrzach zabytkowych kamienic łącząc sie z wysokim komfortem nowoczesności, pozwalając na zachowanie w naszej pamieci tych najbardziej urokliwych i najważniejszych wspomnień na długie lata. Mając to na uwadze oferujemy Państwu sale bankietowe począwszy od kameralnych 20 osobowych, aż do przestronnych 120 osobowych.
Niezapomniana atmosfera hotelu, wspaniała obsługa oraz elegancki wystrój, towarzyszą nam podczas organizacji każdego wydarzenia. Zachęcamy również do skorzystania z naszych obiadów weselnych, cieszących się już od dawna bardzo dużym pwoodzeniem. Wspaniałe i dobrze dobrane do okoliczności menu oraz niespodzianki kulinarne są tylko jednymi z nielicznych atrakcji.

Warto wspomnieć, iż w naszych wnętrzach możemy rónież zorganizować ceremonią zaślubin w pięknej scenerii. Jeśli natomiast zdecydują się Państwo na poprawiny bądź też przyjęcie weselne w wakacyjne piątki, czekają atrakcyjne ceny. Art Hotel dołoży również wszelkich starań, o to by Młoda Para poczuła się w dniu ślubu naparwdę wyjątkowo. Nowożeńcy mogą wynajać luksusowy pokój, w którym rano pyszne śniadanie zostanie podane im przez obsługę. Ponadto przygotowaliśmy z myślą o nich, specjalne ceny noclegów, które są uzależnione od standardu pokoju.

Na Państwa życzenie komponujemy specjalne menu w artystycznej oprawie, przygotowujemy dekoracje kwiatowe, doradzamy przy organizacji imprezy, jak również możemy całkowicie przejąć jej organizację!

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 570

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top