Archiwizacja Rzeczywistości - Foto Urbaniak

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2925/157926011134640200.png
Szczecinek 78-400, woj. zachodniopomorskie
Łódzka II, 12
tel.: 502 649 453
http://www.fotourbaniak.pl
waldek@fotourbaniak.pl
Archiwizacja Rzeczywistości - Foto Urbaniak - Szczecinek

Odkąd pamiętam fotografia zawsze była moją pasją, zainteresowaniem, hobby. Jednak od kilku lat zacząłem się nią zajmować na poważnie i postanowiłem podzielić się swoją wiedzą oraz umiejętnościami z innymi. Chociaż jestem amatorem, to na swoim koncie mam ukończonych już wiele kursów oraz uczestnictwo w kilku warsztatach fotografii cyfrowej organizowanych z udziałem przedstawicieli Canon Polska.

Regularnie wykonuję reportaże z koncertów, przedstawień teatralnych oraz imprez sportowych. Moją pasją jest fotografia portretowa, ślubna oraz reportażowa. Realizując powierzone zlecenia staram się jak najwierniej oddać panujący klimat oraz w sposób niebanalny zaprezentować efekty mojej pracy. Dlatego też pracuję na sprzęcie firmy Canon, używając jasnych stało ogniskowych obiektywów.

Wszystkich chętnych zapraszam serdecznie do współpracy oraz do archiwizacji rzeczywistości z moim udziałem. Obecnie posiadam akredytację fotoreportera SAPiK w Szczecinku, która pozwala mi być blisko ważnych wydarzeń i realizować tematy dotąd dla mnie niemożliwe.

Ukończyłem również kurs i posiadam zezwolenie na wykonywanie zdjęć w kościele podczas celebracji liturgicznych. 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1913

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top