Anna Dejewska - Z Welonem

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3740/150825270018944200.png
Jaworzno 43-600, woj. śląskie
Szeroka 14
tel.: 505 597 987
http://www.zwelonem.pl/
anna.dejewska@gmail.com
Anna Dejewska - Z Welonem - Jaworzno

Zdjęcia ślubne to jedna z nielicznych rzeczy, które zostają nam po weselu. Poza obrączkami stanowią wspaniałą pamiątkę tego najważniejszego dnia w życiu. Anna Dejewska to fotograf z zamiłowania, który nie żyje z fotografii ślubnej, co uważa za atut. Starannie wyselekcjonowane fotografie jakie otrzymują Państwo Młodzi są dopieszczone w każdym calu.

Nie ma mowy o przypadkowości, czy jakoś się uda. Zdjęcia ślubne jakie robimy są żywe, pełne emocji i nastroju panującego w tym najważniejszym dniu. Fotografujemy w sposób reportażowy - nie ustawiamy gości, nie dominujemy na weselu. Staramy się być cichymi obserwatorami uroczystości. Przygotowania i ślub fotografujemy łapiąc momenty.

Zdjęcia na weselu to konieczność ukazania radości i zabawy wśród biesiadników. Fotografia plenerowa to dla nas możliwość pokazania charakterów i kreatywności Państwa Młodych.

Zdjęcia ślubne wykonujemy w okolicach Jaworzna, Krakowa, Katowic - dojeżdżamy również do bardziej odległych miejsc. Staramy się robić najlepsze zdjęcia ślubne - tak aby były wspaniałą pamiątką dla Państwa Młodych.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1504

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top