Aneta Den Fotografia

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3369/150834227486833100.png
Żagań 68-100, woj. lubuskie
Kościuszki
tel.: 788 851 693
http://www.fotografia-anetaden.pl/
fotografia-anetaden@wp.pl
Aneta Den Fotografia - Żagań

Od bardzo długiego czasu pasjonuję się fotografią. Swój cały wolny czas poświęcam na poszerzaniu wiedzy z tworzenia fotografii, uczestnicząc w wielu szkoleniach i warsztatach związanych z tą dziedziną. Nieustannie staram się śledzić wszelkie nowinki technologiczne i uzupełniać swój sprzęt fotograficzny by uzyskiwać jak najlepsze efekty.

Stawiam na jakość, dlatego fotografuję aparatem firmy Canon i korzystam z jej najlepszych obiektywów. W swoich pracach próbuję uchwycić czas, momenty, chwile, zatrzymać to, co przemija, by później móc poczuć emocje towarzyszące określonym sytuacjom jeszcze raz. Bardzo lubię fotografować ludzi i uczestniczyć w zdarzeniach wywołujących na ich twarzach naturalne emocje. Jestem wnikliwym obserwatorem, który stara się odzwierciedlić ulotne przeżycia rysujące się na twarzach ludzi podczas ważnych wydarzeń ich życia.

W to, co robię wkładam serce, a to przekłada się na efekty końcowe. Do sesji wykorzystuję wiele pomocnych rekwizytów, które pomagają w utworzeniu specyficznej atmosfery na fotografiach i dostarczają wiele zabawy. Świetną propozycją, którą polecam jest w pełni zorganizowana przeze mnie sesja wśród koni. Poza wspaniałą pamiątką w postaci fotografii pozostawia ona piękne wspomnienia z niecodziennej sytuacji przebywania wśród tych zwierząt.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1953

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.50 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top