Ambasador

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/6680/150487954244076800.png
Szczecin 70-478, woj. zachodniopomorskie
Al. Woj. Polskiego 67
tel.: 519 333 660
http://ambasador.szczecin.pl
ambasador@ambasador.szczecin.pl
Ambasador - Szczecin

Centrum Bankietowo-Konferencyjne Ambasador Szczecin pragnie przedstawić swoją ofertę:

Jesteśmy nowoczesnym lokalem gastronomicznym. Działamy od roku 2009 i przez ten czas na stałe zapisaliśmy się na mapie Szczecina. Nasza sala bankietowa znajduje się w centrum miasta, a dokładnie w budynku NOT-u, przy ulicy Wojska Polskiego 67.

Sala Ambasador jest nowoczesna, funkcjonalna oraz w pełni klimatyzowana. Gotowa pomieścić do 200 osób. Naszym niebywałym atutem jest dogodne położenie oraz komfortowy dojazd.

Organizujemy popularne bale okolicznościowe, między innymi Andrzejki, Sylwester, Karnawał, Walentynki, itp. Wszystkie nasze przyjęcia wyróżnia odpowiednia oprawa, wyborne jedzenie oraz przyjazna i miła atmosfera.

Wesele w Ambasadorze to gwarancja wysokiej jakości. Zajmujemy się organizacją całego przyjęcia. Do każdego podchodzimy w sposób indywidualny. Dokładamy wszelkich starań, abyście byli Państwo usatysfakcjonowani.

Oddajemy Państwu piękną i elegancko udekorowaną salę bankietową. Do Naszych Klientów należy wybór ustawienia stołów. Tradycyjną literę U można zamienić w okrągłe stoły dla Gości. Zapraszamy do spotkania z naszą manager, z którą ustalicie Państwo wszelkie szczegóły.

Naszym Klientom możemy zaproponować Menu zarówno polskie jak i europejskie.

Polecamy również:

- Muzykę

- Fotografów

- Video filmowców

- Samochody zabytkowe i limuzyny

- Salony mody ślubnej

- Salony fryzjerskie

- Transport gości weselnych

- Hotele

- Zespoły muzyczne

- Cukiernie

Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 93

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Wasze opinie
Dodano: 2017-09-25
Polecam Ambasadora do urządzenia wesela. Wszystko przebiegło tak jak zostało zaplanowane. Całość bardzo nam przypadła do gustu. Wesele zaliczamy do udanych. :)
Dodano: 2017-09-07
Gorąco polecam ten lokal do organizacji wesela. Jest to miejsce słynące z wysokiej jakości oferowanych usług.Wszystko co robią jest dopięte na ostatni guzik, tak aby to ich Goście byli usatysfakcjonowani.
Dodano: 2017-08-14
Polecam Wszystkim. Ambasador to zdecydowanie miejsce, w którym każde wesele staje się wytworne i przebiega w wyjątkowej atmosferze. Dania, które oferuje są smaczne i doskonale wyglądają. Całe przyjęcie jest atrakcyjnie zaplanowane. Goście sobie chwalą, a to najważniejsze, gdyż znaczy, że im się podobało. Warto skorzystać z przygotowanej oferty.
Top