AM-Studio

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3985/150813787435597900.png
Gdańsk 80-180, woj. pomorskie
Ostrołęcka 12/9
tel.: 605 295 391
http://am-studio.eu
amstudio@onet.pl
AM-Studio - Gdańsk

AM-STUDIO – Fotografia Ślubna i Reklamowa

Chcesz zrobić fachową sesję własnemu dziecku? A może znacznie bardziej zależy Ci na sesji produktów do prowadzonego sklepu internetowego? Jeżeli na którekolwiek z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, propozycja przygotowana przez nasze studio fotograficzne niesłychanie Cię zaintryguje. Fotografią zajmujemy się od wielu lat, dzięki czemu zdołamy się pochwalić licznymi wygranymi.

Podstawą naszej pracy są fotoreportaże ślubne, sesje portretowe, zdjęcia modowe, fotografia rodzinna, sportowa, fotorelacje z imprez i wydarzeń oraz zdjęcia produktowe.

Śluby i wesela to uroczystości, podczas których z wielką przyjemnością fotografujemy wyjątkowe chwile, momenty.  Jesteśmy pasjonatami dobrze wykonanej fotografii i dlatego przywiązujemy wielką wagę do tworzenia niekonwencjonalnych pamiątek.

Sprawdź szczegóły naszej propozycji, zaznajom się z naszym portfolio, a później skontaktuj się z nami oraz przedstaw nam detale zlecenia, oczekiwania i jak przygotować zdjęcia, które przypadną Ci do gustu.

 

Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1131

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top