Alltar Film & Foto

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3370/153623935743541000.jpg
Ostróda 14-100, woj. warmińsko-mazurskie
Zawiszy Czarnego 5a/10
tel.: 517 670 710
http://www.alltar.pl
alltarfim@gmail.com
Alltar Film & Foto - Ostróda

Pasjonuje nas możliwość zapisu szybko przemijających chwil, w postaci wideofilmowania czy fotografii. Zachwycają nas wszystkie doniosłe wydarzenia, jakie mają miejsce w życiu każdego z nas. Wówczas najchętniej sięgamy po aparat lub kamerę, aby to zarejestrować i utrwalić piękne momenty. Tą wyjątkową chwilą czasem jest po porostu wspólny spacer, randka, zabawa, a może spotkanie z naszymi znajomymi. Kiedy zaś wkraczamy w dorosłość i mamy szczęście, aby mieć swoje pięć minut w życiu osobistym, to najczęściej widzimy to w czasie ślubu i wesela.

Tą radość koniecznie trzeba uchwycić w oku kamery i zapisać. Jest to szczególna okoliczność, gdzie nasz fotograf ślubny może towarzyszyć Państwu w tak wyjątkowym dniu. Każde zlecenie, jakie otrzymujemy, traktujemy bardzo indywidualnie, najpierw staramy się jak najdokładniej poznać potrzeby i oczekiwania naszych klientów, by potem móc zaproponować im jak najkorzystniejszą, dostosowaną do konkretnych wymagań, usługę. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i twórczy, dzięki temu nasze fotografie ślubne, filmy z wesel są efektowne i niepowtarzalne. Cechuje nas odpowiedzialność z zapisu wyjątkowych chwil, niebanalne podejście do montażu wideo filmu i wykonywanych zdjęć.

Fotograf Kamerzysta Wideofilmowanie Olsztyn Ostróda Elbląg Morąg Lubawa Gdańsk

Posiadamy stosowne pozwolenia i realizujemy filmy w całej Polsce. Najczęściej nasz kamerzysta oraz fotograf pracuje w okolicach miast i miasteczek, takich jak: Olsztyn, Ostróda, Elbląg, Gdańsk, Sopot, Gdynia, Warszawa, Toruń, Malbork, Mława, Lubawa, Lidzbark, Morąg, Nowe Miasto Lubawskie, Iława, Olsztynek, Brodnica, Wąbrzeźno, Nidzica, Szczytno, Orneta, Barczewo, Miłakowo, Miłomłyn, Dąbrówno, Rybno, Działdowo, Pasłęk, czy Mrągowo, Mikołajki, Giżycko, Kętrzyn, Tczew, Prabuty i Susz. Gwarantujemy umiarkowane ceny i doskonałą jakość nagrań filmowych oraz wyjątkowe zdjęcia, poparte doświadczeniem, refleksem i wyczuciem.

Profesjonalne wideofilmowanie ślubów oraz wesel. Jeśli szukają Państwo kamerzysty który uwieczni najpiękniejszy dzień Waszego życia to zapraszam do kontaktu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1223

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top