AleKadry - wideofilmowanie

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/9110/152776327401932000.jpg
Kalisz 63-200, woj. wielkopolskie
Częstochowska 69/62
tel.: 502 554 057
http://www.alekadry.pl
info@alekadry.pl
AleKadry - wideofilmowanie - Kalisz

Filmowaniem zajmuję się już od około 5 lat. W tym czasie uczestniczyłem w dziesiątkach przeróżnych wesel oraz eventów, starając się za każdym razem nauczyć jak najwięcej, aby każdy kolejny film był lepszy.

Pragnę, aby moje filmy wzruszały, bawiły, a wszystkie emocje, jakie wam towarzyszą, zostały uwiecznione na zawsze. Jeśli już tutaj trafiłeś, to zapoznaj się z moimi pracami. Jeżeli w moim portfolio nie widzisz nic, co by cię zainteresowało, napisz do mnie. Zawsze chętnie podejmuję się nowych wyzwań.

W swojej pracy staram się zrozumieć swojego klienta i jego wymagania, aby każda ze stron była zadowolona z końcowego rezultatu.

FILM ŚLUBNY

Ślub i wesele to wyjątkowy dzień w życiu każdego człowieka, dlatego w swoich filmach zawsze stawiam na emocje i naturalność, aby uwiecznić ten dzień takim, jakim był. Nie zajmuję się długimi kilkugodzinnymi produkcjami. Staram się, aby film ślubny był krótki – tak, żeby można było go obejrzeć bez zmęczenia, a jednocześnie zawierał wszystkie najważniejsze momenty. Do każdej pary podchodzę w sposób indywidualny, dlatego chętnie wysłucham, jaki macie pomysł na wasz film. Wspólnymi siłami z pewnością uda nam się stworzyć wasz wymarzony film ślubny.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 725

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.57 / 5
głosów: 7
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top