Albert Guz Fotografia

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4075/149166319209451600.png
Warszawa 02-776, woj. mazowieckie
Miklaszewskiego 6/27
tel.: 609 733 609
http://www.albertguz.pl
info@albertguz.pl
Albert Guz Fotografia - Warszawa

Na zdjęciach staram się uchwycić ulotne chwile, emocje zarówno Młodej Pary jak i Jej rodziny, przyjaciół. Nie zapominam też o zdjęciach które po latach para ślubna będzie bardzo cenić, mam na myśli wspólne zdjęcia z gośćmi i rodziną. W mojej pracy cenie sobie poczucie estetyki i dyskrecję. Nie tylko mam ukończony liturgiczny kurs dla fotografów. W trakcje ceremonii poruszam się z dyskrecją, w trakcje wesela staram się być niezauważany (poza chwilami nastawionymi typowo na reportaż).

Uważam, że nawet osoba która nie cierpi zdjęć może mieć piękną pamiątkę. Słucham Państwa uwag odnośnie pomysłów i stylu w jakim chcecie zdjęcia. W razie potrzeby zmieniam ustawienie, pozy, światło. Nawet jeśli para ślubna ma obawy, że jest niefotogenicza, to dobry fotograf potrafi ukazać każdego w dobrym świetle. Unikam stylu z lat fotografów PRL-u, dobre zdjęcia da się wykonać tylko wtedy, gdy para ślubna zapomni, że jest z nimi fotograf.

Ślub jest jednym z tych wydarzeń, które będziecie pamiętać Państwo całe życie. A zdjęć ze ślubu nie da się powtórzyć, o tym należy pamiętać decydując się na wybór fotografa na ślub. Uważam, że takie zlecenia należy powierzać tylko doświadczonym profesjonalistom pracującym w tej branży. Jeśli chcecie mieć pewność, że będziecie mieli zdjęcia musicie pytać fotografa o sprzęt zapasowy (czy ma i jakiej klasy). Ja pracuje na pełnoklatkowym sprzęcie Nikona, używam jednocześnie aparatu Nikon D4 i D800 wraz z obiektywami które pasują do sytuacji.

Preferuje kontakt, zarówno telefoniczny jak i osobisty (w trakcje służę całym moim archiwalnym dorobkiem zdjęciowym oraz dobrymi radami fotografa popartymi praktyką a nie zasłyszaną teorią). W trakcje spotkania mam możliwość poznać Państwa bliżej, posłuchać waszych pomysłów, wymagań. Ułatwia mi to późniejszą pracę, a Państwu daje pewność, że otrzymacie zdjęcia takie jakie chcecie.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 827

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.50 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię
Top