Airport Hotel Okęcie

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/6576/149622137804351000.jpg
Warszawa 02-146, woj. mazowieckie
17 Stycznia 24
tel.: 22 456 80 81
http://airporthotel.pl
info@aviatorbar.eu
Airport Hotel Okęcie - Warszawa

Airport Hotel Okęcie

"Jako lider gościnności dbamy o wielopłaszczyznowy rozwój. Z poczuciem odpowiedzialności oferujemy produkty i usługi o unikatowej wartości i wspólnie tworzymy miejsce, w którym każdy człowiek czuje swoją wyjątkowość oraz odnajduje przyjazną przestrzeń."

Airport Hotel Okęcie jest idealnym miejscem dla osób ceniących komfort, najlepszą jakość i profesjonalizm w niepowtarzalnych wnętrzach. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz zaangażowaniu Airport Hotel Okęcie świadczy usługi na najwyższym poziomie, spełniając z sukcesem wszelkie oczekiwania swoich Gości.

Szukasz ciekawego pomysłu na swoje wesele? Zaskocz swoich Gości – wybierz oryginalne miejsce, które pozostawi niezapomniane wspomnienia.

Oferujemy:

Nowoczesne i eleganckie wnętrza trzech sal bankietowych: Galaxy dla 360 os., Dacota i Caravelle dla 190 os. oraz dla 150 os. w unikalnej Concorde i Zeppelin na 7. piętrze z widokiem na panoramę Warszawy  i lotnisko. Wszystkie sale, dzięki możliwości rozsunięcia ścian można połączyć z przestronnym foyer.

Istnieje też możliwość organizacji nowoczesnego wesela w Aviator Bar&Lounge – klubie na 10-tym piętrze z widokiem na panoramę Warszawy i lotnisko.

Posiadamy: 227 pokoi 2-osobowych, 23 pokoje 1-osobowe,13 apartamentów, pokoje Comfort 1- i 2-osobowe, pokoje Superior, pokoje Business, pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych, oryginalne apartamenty,  w tym: 8 apartamentów typu Business (każdy w innej aranżacji).

Wszystkie informacje o naszym obiekcie, o ofertach są umieszczone na naszej stronie internetowej.

ZAPRASZAMY!!!

 

Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 676

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top