Agro-Gościniec

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4532/131521292050215800.jpg
Jasienica 32-400, woj. małopolskie
Jasienica 272
tel.: (12) 273 17 28, 571 457 609
http://www.agro-gosciniec.pl
konsultant@agro-gosciniec.pl
Agro-Gościniec - Jasienica

Agro-Gościniec to malownicze i piękne miejsce, idealne dla ludzi którzy szukają relaksu, wypoczynku, z dala od zgiełku i szybkiego tempa życia. Znajduje się 37km od Krakowa w okolicy Myślenic na przecięciu dróg: Kraków, Zakopane, Wieliczka, Oświęcim, Wadowice.

Nasza bogata i zróżnicowana cenowo oferta nadaje się idealnie dla osób podróżujących: turystycznie, biznesowo, w celach edukacyjnych oraz w odwiedziny do rodziny, do bliskich lub do znajomych.

Oferujemy możliwość organizacji pobytów dla grup wieloosobowych. Do dyspozycji gości mamy pokoje dwu, trzy, czteroosobowe zarówno w wersji ekonomicznej jak i o wysokim standardzie. Przytulne wnętrza i stylowe wykończenie tworzą przyjazny klimat. Każdy pokój posiada nowoczesną łazienkę. Agro-Gościniec jest tańszym odpowiednikiem drogich hoteli. Posiadamy pokoje nieodbiegające wiele od standardu hotelowego ale w o wiele niższej cenie.

Super lokalizacja i prosty dojazd stwarza doskonałą bazę wypadową do zwiedzania pobliskich miejscowości. Nasza oferta obejmuje również możliwość przygotowania pokazów procesu wyrobu potraw regionalnych takich jak wypiek chleba, wędzenie wędlin, wyrób serów. Podkreślamy że w naszym gościńcu posiłki są tworzone na bazie tradycyjnych receptur.

Nasze gospodarstwo agroturystyczne Agro-Gościniec oferuje dla gości wygodne pokoje i apartamenty (każdy z prysznicem) w atrakcyjnej cenie. Do dyspozycji gości przeznaczona jest świetlica agroturystyczna w której można miło spędzić czas.

Szczególnym wydarzeniem w życiu każdego człowieka jest ślub. Chcąc uświetnić ten dzień szukacie Państwo właściwego miejsca na jego realizację. Wiecie, że ten dzień ma być wyjątkowy, elegancki, pełen uroku i niebanalny… Taki właśnie będzie w Gościńcu Beskid, gdzie sprawimy, że organizowane przez nas wesele będzie dla Państwa oraz wszystkich gości mile wspominanym wydarzeniem .
Każde wesele traktujemy indywidualnie, tak aby ten ważny dla Państwa dzień był wyjątkowy. Nasza bogata oferta zapewni Państwu poczucie wyjątkowości, sytość doznań kulinarnych i usatysfakcjonuje zaproszonych gości, służymy pomocą przy wyborze dań i win oraz oprawy uroczystości .
Gościniec Beskid to gwarancja doskonałej jakości usług i wyśmienitego jedzenia .

Służąc swoim doświadczeniem które zdobyliśmy przez lata , udzielimy Państwu wskazówek w doborze menu, zasugerujemy pewne rozwiązania dotyczące wystroju, oprawy muzycznej i florystycznej. Profesjonalizm Szefa Kuchni zaskoczy Państwa doznaniami smakowymi. Nasza propozycja skierowana jest do Państwa z myślą o tym, abyście w tym szczególnym dniu mogli w pełni korzystać z radości tej wyjątkowej chwili, rozsmakować się w wyszukanych kulinariach i znakomicie się bawić.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 260

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top