Aga Bondyra Fotografia

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2882/151008211128545100.jpg
Poznań 61-244, woj. wielkopolskie
Poznań
tel.: 000000000
http://www.agabondyra.pl/pl/
bondyra.aga@gmail.com
Aga Bondyra Fotografia - Poznań

Agnieszka Bondyra fotografia

 

Moją pasją jest fotografia. Inspiruje mnie przyroda i naturalne światło, dlatego uwielbiam uroczystości na świeżym powietrzu. Fotografuję w delikatnym, romantycznym i wypełnionym światłem stylu. Staram się aby zdjęcia były jasne, naturalne, pełne emocji i koloru.

Uwielbiam styl rustykalny, boho, wianki, ciepłe światło zachodzącego słońca. Zbieram stare przedmioty z duszą. Inspirują mnie podróże w nowe miejsca, Wasze historie i szczere emocje. Lubię pastelowe kolory, piwonie i bzy, kwitnące sady, poranną mgłę, ciepłą czekoladę i sernik z wiśniami.

Mieszkam w Poznaniu, pracuję w całej Polsce ale z przyjemnością wybiorę się z Wami w nowe miejsca za granicą.

Jeżeli bliskie są Wam moje zdjęcia, z niecierpliwością czekam na wiadomość! Cieszę się, że mogę opowiedzieć Waszą historię moimi kadrami.

FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Zapraszam do kontaktu w celu zapoznania ze szczegółową ofertą ślubną, koszt całodniowego reportażu ślubnego zaczyna się od 3.900 zł. Materiał otrzymujecie na drewnianym pendrivie w drewnianym grawerowanym pudełku. Dodatkowo mogę wykonać dla Was indywidualnie zaprojektowane albumy i fotoksiążki w oprawie z tkaniny introligatorskiej.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 3411

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.18 / 5
głosów: 11
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top