Adam Jastrzębowski Fotografia Ślubna

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/9181/154350019530042100.jpg
Poznań 60-681, woj. wielkopolskie
os. Bolesława Chrobrego
tel.: 604 892 028
http://wedding.jastrzebowski.com/
adam@jastrzebowski.com
Adam Jastrzębowski Fotografia Ślubna - Poznań

Nazywam się Adam Jastrzębowski, jestem zawodowym fotografem. Pracuję dla wydawnictw, agencji fotograficznych i firm. W fotografii ślubnej fascynują mnie emocję, które udzielają się Wam. Łzy szczęścia i wzruszenia, pocałunki, szeptane czuła słówka, wyczuwalna wręcz chemia między Wami. Z reporterskim zacięciem dokumentuję te ulotne chwilę, pamiętając o szalonych tańcach i niekończących się toastach. Wiem, które momenty zaślubin i wesela są dla Was najważniejsze. Z przyjemnością uwiecznię na fotografiach najpiękniejszy dzień w Waszym życiu.

Oferuję Państwu profesjonalny fotoreportaż ślubny. Zdjęcia możemy rozpocząć już od przygotowań u fryzjera czy makijażystki, a skończyć o której-tylko-godzinie-chcecie w trakcie wesela.

Mogę Wam towarzyszyć przy ubieraniu sukni i garnituru, w trakcie ceremonii ślubnej i życzeń. Uważnie będę obserwował przez obiektyw aparatu wesele, a gdy opadną już emocje i porządnie się wyśpicie spotkamy się na sesji ślubnej. Fotografie oddaję Państwu w formacie cyfrowym, na życzenie mogę Wam także przygotować tradycyjny album z wklejanymi odbitkami.

Spotkajmy się, wypijmy dobrą kawę.

Porozmawiajmy.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 343

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top