A.M. Foto-Studio

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3844/150848966281745100.png
Koziegłowy 62-028, woj. wielkopolskie
os.Leśne 17
tel.: 506 672 445
http://fotograf-kozieglowy.com.pl
amfoto@op.pl
A.M. Foto-Studio - Koziegłowy

Fotografią zajmujemy się od 1998 roku zawodowo, a od zawsze jest naszą pasją. Oferujemy szeroki wachlarz usług foto - wideo ,od zdjęć użytkowych takich jak zdjęcia dowodowe, paszportowe, legitymacyjne, dyplomowe po artystyczną fotografię ślubną, portretową, okazjonalną , indiwidualne sesje zdjęciowe.

Wykonujemy reprodukcje starych zdjęć, fotomontaże, dokumentację fotograficzną dla firm, imprezy okolicznościowe, zdjęcia produktów, zdjęcia z nośników cyfrowych, wydruki wielkoformatowe, na płótnie, wywoływanie filmów, przegrywanie z VHS i taśm analogowych na DVD, skanowanie, fotogadżety , wideofilmowanie. W ofercie posiadamy ramki do zdjęć, albumy, filmy, karty pamięci.

A.M. Foto studio - fotograf Koziegłowy koło Poznania wykonuje fotografię do paszportu, dowodu, legitymacji, dyplomu, artystyczne sesje zdjęciowe ślubne, komunijne, z chrztu, sesje indywidualne w studio i plenerze. Wywoływanie zdjęć z nośników cyfrowych i filmów. Wykonujemy reprodukcję starych fotografii. Przegrywanie z VHS na DVD i inne. Godziny otwarcia pn-pt. 9-17 sob. 9-13 lub inne po uzgodnieniu.

Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1419

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top