*** Hotel Zamek Karnity

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4695/151722643291951000.png
Malinnik 14-140, woj. warmińsko-mazurskie
Karnity 10
tel.: 89 647 34 65
http://www.karnity.pl
karnity_recepcja@onet.pl
*** Hotel Zamek Karnity - Malinnik

Zapraszamy do Zamku położonego na terenie 17 hektarowego parku i należącego do najpiękniejszych historycznych budowli na Warmii i Mazurach. Hotel położony jest nad samym jeziorem, tworząc oazę spokoju, ciszy i wypoczynku. Zamek Karnity to miejsce na długo zapadające w pamięć

Do Państwa dyspozycji oddajemy pokoje 1-, 2-, 3- i 4 osobowe, apartamenty, każdy z łazienką i TV; domki letniskowe, restaurację, park rozrywki "Bajkowy Świat Kłobuka", 500-osobową salę konferencyjną oraz kilka mniejszych, plażę, molo, sprzęt rekreacyjny, saunę, solarium.

Zapraszamy cię do magicznego miejsca, w którym przyroda współgra z historią, sielski odpoczynek z aktywnością na świeżym powietrzu, cisza lasu z wielkimi balami. Być może wielu odkryje tu możliwe opowieści o damach i rycerzach, legendy o Kłobukach albo będzie podążało szlakami rodem z książki Zbigniewa Nienackiego „Pan samochodzik i złota rękawica”, ale przede wszystkim w Zamku Karnity na pewno spędzicie najpiękniejsze chwile.

Jesteśmy w stanie w pokojach hotelowych oraz domkach ugościć 300 osób.

Organizujemy konferencje, wystawy, pobyty świąteczne i karnawałowe, wesela, przyjęcia, obsługę grup turystycznych, ogniska, grille, kuligi. Z dala od zgiełku miast, hałasu i pracy mogą Państwo przeżyć wspaniałe chwile. Przepiękne położenie (jezioro, bliskość przyrody), duża ilość wolnej przestrzeni ułatwia organizowanie zarówno dużych uroczystości jak i indywidualnych pobytów.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 362

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top