333ArtStudio - Wideofilmowanie i Fotografia

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/9121/153000486492903500.jpg
Jelenia Góra 58-560, woj. dolnośląskie
Wolności 309/18
tel.: 505 056 966
http://www.333ArtStudio.pl
suvka@op.pl
333ArtStudio - Wideofilmowanie i Fotografia - Jelenia Góra

333ArtStudio - Wideofilmowanie i Fotografia

Specjalizujemy się w wideofilmowaniu oraz fotografowaniu ślubów, wesel a także innych imprez okolicznościowych: chrzty, komunie... Nagramy muzyczne klipy!

Jesteśmy profesjonalistami, którzy kochają swoją pracę – sprawia nam to przyjemność! Mamy potrzebny, najnowocześniejszy sprzęt, obiektywy, stabilizatory ale przede wszystkim jesteśmy nieszablonowi. Korzystając Państwo z naszych usług mogą być pewni, że zostaniecie potraktowani w sposób indywidualny.

Jedyne co nas ogranicza to wyobraźnia, a więc możemy ukazać wszystko to co tylko zapragniemy.

ŚLUBY/WESELA

Fotografie najwyższej jakości wraz z pięknym albumem to wspaniała pamiątka ślubna. W kwestiach filmowych przykładamy szczególną uwagę na dynamizm i nowoczesność. Możemy nagrać zaproszenie na ślub, zrobić sesję zdjęciową oraz wykonać stronę internetową jako wirtualne zaproszenie, na którym młodzi będą mogli dodawać swoje artykuły z przygotowań do ślubu – to zupełna nowość na rynku – a my robimy to bardzo dobrze! Nagramy i sfotografujemy również przygotowania w dniu ślubu, uroczystości ślubne jak i wesele, oprawiając to w piękną foto książkę/album wraz z pendrive wraz z filmem/teledyskiem dla Was. Film nagrywany jest najnowocześniejszym aparatem, który w połączeniu z najlepszej jakości obiektywami i narzędziami do postprodukcji dadzą kinowy efekt tzw. “film look”.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 711

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
0 / 5
głosów: 0
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top