Zespół muzyczny Oni i Ona

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3456/149166317479711000.jpg
Inowrocław 88-100, woj. kujawsko-pomorskie
Piechcin
tel.: 661 268 402 lub 693 643 195
http://www.oniiona.pl
mirek@oniiona.pl
Zespół muzyczny Oni i Ona - Inowrocław

Gwarantujemy dobrą zabawę przy tanecznej muzyce. Jako zespół weselny gramy nie tylko w woj. Kujawsko – Pomorskim, ale i na terenie całego kraju. Cały czas poszerzamy repertuar, aby zaspokoić muzyczne gusta każdego odbiorcy. Wszystkie zlecenia muzyczne realizujemy indywidualnie i z pasją. Z naszym zespołem muzycznym nie ma mowy o nudzie i pustym parkiecie. Zadbamy o wyjątkową atmosferę w tak ważnym dniu dla wszystkich, którzy zdecydowali się zawrzeć sakrament małżeństwa. Gwarantujemy Ci, że będzie to niezapomniane wydarzenie w rytmie najbardziej znanych i lubianych przebojów.

Zespół muzyczny Oni i Ona to przede wszystkim profesjonalizm na każdej płaszczyźnie muzycznej oraz indywidualne podejście do klienta.

Muzyka jest naszą pracą oraz pasją, a niezliczona ilość występów na scenie dała nam obycie sceniczne oraz doświadczenie w prowadzeniu imprez muzycznych.

Każdy z członków naszego zespołu ma swój styl dzięki czemu zachowana jest różnorodność stylistyczna w wykonywanych przez nas długich blokach muzycznych. Nasz repertuar to największe hity muzyki tanecznej, począwszy od szalonych lat 60-tych, a skończywszy na ostatnich hitach radiowych.

Często wśród organizatorów imprez rodzi się obawa, czy aby zespół podczas występu zabrzmi tak jak na demo usłyszanym na stronie internetowej. Jako zespół muzyczny Oni i Ona gwarantujemy jeszcze wyższą jakość wykonywanej usługi podczas zleconej nam imprezy muzycznej niż na usłyszanym demo znajdującym się na stronie.
Pracujemy na wysokiej klasy sprzęcie nagłośnieniowym oraz oświetleniowym, prowadzimy wodzirejkę oraz konferansjerkę (również w języku angielskim).
Podczas wesel nie zabraknie biesiady z towarzyszeniem akordeonu i saksofonu oraz szeregu zabaw integrujących gości.

Gramy na terenie całego kraju w stałym niezmienionym trzy osobowym składzie

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1377

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 3
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top