Zamek w Krokowej

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4927/131521390681996300.jpg
Krokowa 84-110, woj. pomorskie
Zamkowa 1
tel.: 58 774 21 11
http://www.zamekkrokowa.pl/
zamek@centrum.home.pl
Zamek w Krokowej - Krokowa

Trzyskrzydłowy pałac otoczony pięknym parkiem to miejsce chętnie odwiedzane przez gości z całego świata. Od wielu lat w zajmujemy się organizacją przyjęć weselnych i mamy w tej materii duże doświadczenie, a niewątpliwą zaletą naszej oferty są piękne wnętrza zamkowe, sceneria otaczającego zamek parku, kompetentna obsługa i dobra kuchnia.

Z każdym z Państwa indywidualnie ustalany jest scenariusz i rodzaj menu. Chętnie zorganizujemy dla Państwa niezapomniane przyjęcie urodzinowe, rocznicowe, spotkanie po latach, czy uroczysty bankiet. Bazujemy na długoletnim doświadczeniu i z pewnością będą Państwo zadowoleni z wyboru Zamku w Krokowej.

W Restauracji Zamku w Krokowej szef kuchni kontynuuje tradycje kulinarne, a obecnie główną rolę w zamkowej kuchni odgrywa dziczyzna, z której wyczarowuje wyśmienite potrawy. Naszych gości zapraszamy w niezapomnianą podróż po krainie smaków i woni międzynarodowej, staropolskiej oraz regionalnej kuchni. Podróż zaczyna się od pobudzających apetyt przystawek, prowadzi przez smakowite zupy i dania główne, aż po pyszne desery.
Każda uroczystość to festiwal dekoracji i smaków, dobrany do indywidualnego charakteru głównych bohaterów.

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 258

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top