Zalesie Mazury Active SPA

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4706/153287540003644800.jpg
Olsztyn 11-010, woj. warmińsko-mazurskie
Zalesie 12
tel.: 89 514 82 41
http://www.zalesiemazury.pl/
biuro@zalesiemazury.pl
Zalesie Mazury Active SPA - Olsztyn

Przyjęcie weselne to bardzo ważne wydarzenie, które warto zorganizować w wyjątkowym miejscu. Nasz Ośrodek Wypoczynkowy, położony na uboczu, w lesie sosnowo-świerkowym nad jeziorem Orzyc Wielki, tylko 18km od centrum Olsztyna, to takie specjalne miejsc. Zalesie to doskonałe miejsce na organizację wesela poza Olsztynem w cichym i kameralnym mazurskim otoczeniu.
Każda para młoda decydująca się na wesele, przyjęcie weselne w naszym Ośrodku Wypoczynkowym otrzymuje GRATIS: apartament na noc poślubną, tort weselny, chlebek weselny oraz możliwość organizacji sesji zdjęciowej w przepięknych plenerach Ośrodka Zalesie Mazury. Dodatkowo nowość: kolacja w pierwszą rocznicę ślubu GRATIS!
Główna Sala weselna:
Główna uroczystość przyjęcia weselnego odbywa się w naszej Sali Bankietowo-Konferencyjnej, która może pomieścić 120 gości weselnych. Jest to niepowtarzalny budynek, dzięki jego owalnej konstrukcji wszyscy goście weselni widzą się nawzajem, siedząc przy stołach zlokalizowanych wokół okrągłego, podświetlanego parkietu do tańca. Mniejsze uroczystości weselne (max. 60 osób) odbywają się w naszej sali restauracyjnej połączonej z salą kominkową. Wszystkie nasze sale weselne posiadają klimatyzację z dodatkową opcją grzania! Poprawiny organizujemy w miejscu uroczystości weselnej lub na naszym polu grillowym, w otoczeniu kilkusetletnich sosen. Niewątpliwym atutem naszego ośrodka wypoczynkowego jest możliwość organizacji noclegów dla wszystkich gości weselnych w dwóch nowoczesnych budynkach hotelowych Ośrodka Zalesie Mazury. Wszystkie nasze pokoje hotelowe posiadają łazienki z prysznicem, łóżka hotelowe, TV oraz balkon.
JUŻ OD 20 GRUDNIA BR. SALA BAKIETOWO-KONFERENCYJNA Z NOWĄ
ARANŻACJĄ I WYPOSAŻENIEM!!!

NOWOŚĆ: ślub w plenerze pod Olsztynem!

Nowością w naszej ofercie jest możliwość organizacji ślubów w plenerze, na naszym polu grillowym! Dla gości biorących udział w przyjęciu weselnym stosujemy specjalne preferencyjne stawki noclegowe. Wszystkie szczegóły na temat organizacji uroczystości weselnej możecie Państwo poznać telefonicznie lub w trakcie wizyty w naszym Ośrodku. Zawsze jesteśmy do dyspozycji przyszłych nowożeńców, chętnie im pomagamy i dzielimy się naszym bogatym doświadczeniem.

W przypadku wesela na min. 90 osób pieczony udziec z szynki wieprzowej - GRATIS! Koszt wesela uzależniony jest od ilości osób oraz wybranego menu i waha się w granicach 140 zł/os. W cenę menu wliczone jest: wynajęcie sali weselnej, parking dla gości weselnych, podstawowa dekoracja stołów weselnych, całonocna obsługa kelnerska.

Dodatkowe atrakcje przyjęcia weselnego:
- płonący dzik (prosiak, sarna…) na wózku, krojony przez szefową kuchni,
- wiejski stół,
- alkohol, piwo beczkowe,
- przez większą część roku możliwość korzystania ze sprzętu pływającego,
- D.J. ( prezentera muzyki mechanicznej) do obsługi wesela bądź poprawin,
- noclegi w budynkach hotelowych Ośrodka (pokoje 2, 3 i 4 os., z łazienką, TV, balkonem),
- dekoracja sali,
- miła i doświadczona obsługa,
- przejażdżki bryczkami lub saniami (zimą),
- pokaz sztucznych ognii,
- transport gości weselnych.

PLAC ZABAW DLA DZIECI "BAJKOLANDIA" Z ANIMATOREM OD 150zł! ISTNIEJE TAKŻE MOŻLIWOŚĆ WYNAJĘCIA WYKWALIFIKOWANEJ OPIEKUNKI DO DZIECI - CENA INDYWIDUALNIE USTALANA.

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 285

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top